نمایش پست تنها
قدیمی 10-29-2010, 05:00 PM   #16
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

به نظر من میشه در مورد این بحث ها نکته های فراوانی بدست آورد..اول اینکه در مورد صحبت دوستون حاتم:یاد آوری: طی سالهای 2003 تا 2006 بدلیل خلاءی که در تنیس وجود داشت و یک دوره انتقال از دوران پیت و آغاسی به دوران جدید و عدم وجود رقیبان قوی، فدرر توانست بخوبی از این خلاء استفاده و 9 عنوان گرند اسلم را از آن خود کند.
این حرف ایشون آخر بی انصافیه!چی چی فدرر خوب تونست خوب استفاده کن،هی ما کمتر سعی می کنیم بحث کنیم شما دارید گرند اسلم های راجر رو لوس می کنید..آخه میشه فردا من بیام بگم!یادواری:طی سال های 2006 تا 2010 بدلیل خلائی که در سطح بازیکنان تنیس خاکی وجود داشت نادال توانست بخوبی از این خلا استفاده و تمام مقام های خاک را از آن خود کند(قابل توجه طرفدارن نادال از این حرف من برداشت بد نکنند)!
یکم انصاف داشته باشید....آقا حرف شما درست!راجر بهترین تاریخ نیست!نه اینکه بیای حرف از خلا در تنیس بزنی!این حرفا واقعا تاسف آوره....راجر بهترین در تاریخه اینو اکثر بزرگان گفتن چه نوع بازی چه اخلاق و آف کورت و چه از هر لحاظ دیگری...
لیتون هیوییت- اندی رادیک - مارات سافین - خوان کارلوس فررو - گیلرمو کوریا - دیوید نلبندیان-کارلوس مویا - تیم هنمن - مارک فلیپوسیس - گاستون گائودیو - ماریانو پوئرتا و ...(اینا یعنی بزرگ نیستن)؟بزرگ یعنی پیت سمپرس یا آگاسی!!شایدم آگاسی تو فینال یو اس اپن پیر بوده!شاید اینم بزرگ نبوده یا بهونه پیری میارید!اندی رادیک بزرگ نیست که تو این همه فینال گرند مقابل راجر قرار گرفته!
رقیب قوی یعنی اینکه فقط راجر ببازه پس به اون رقیب میگیم قوی آهان!
اگه این بحث در مورد نادال شده بود خدا میدونست الان چه خبری بود!!!
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: