نمایش پست تنها
قدیمی 03-15-2014, 03:50 AM   #185
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر
پیش فرض پاسخ : درخواست کمک - شروع آموزش- مشاوره هزینه ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
سلام
داشتم پستهای ابتدایی این تاپیک رو میخوندم دیدم یه دوستی نوشته 18 سال سن پیرمردیه و ...
کلا دپرس شدم
آقا من دوست دارم این ورزش رو اما به دلیل مشغله ریاد تا حالا نشده سمتش برم و نکته اش اینجاست که 30 سالمه ! یعنی رسما برم همون تنیس روی میز رو ادامه بدم ؟!

عاشق تنیسم و شاید اطلاعاتم در خیلی حوزه ها بیشتر از بازیکنایی باشه که چندین ساله دارن بازی میکنند. البته اطلاعات جنرال منظورمه از بازیکنا و تورها و ضربه ها و ..

بگذریم. بهرحال من میخوام بازی کنم. طبیعتا فان و نه هیچ چیز دیگه. وقت خالیم هم پنج شنبه ها و جمعه هاست ! همین محل سکونت هم کرج و بسیار نزدیک به پارک تنیس

ممنون میشوم دوستان راهنمایی کنند که

1- من حدود 1 تومن میخوام هزینه کنم. (راکت و لباس هم حتما باید شبیه فدرر باشه D:) اکیه یا از مرحله پرتم ؟ با این پول میشه راکت و کفش و لباس و ساک خرید؟
2- قدم 179 و وزنم 83 - اول برم 3 ماه لاغر بشم بعد برم سراغ تنیس (که البته این کار رو نمیکنم بیشتر منظورم اینه که آیا باید در همین شروع تنیس به شدت تو کار لاغر کردن هم برم)
3- میخوام حدود 4-5 ساعت وقت در هفته و هزینه ای در حدود 100 هزار تومن در ماه صرف کنم. با این وقت و هزینه میتونم توپارک تنیس کرج یه مربی بگیرم و شروع کنم و لذت ببرم از این ورزش که دوستش دارم (با کمی راهنمایی اگه لطف کنید خصوصا دوستانی که این مجموعه رو میشناسن. پیش کی برم چطوری شروع کنم و ...)
4- این نیک اسپورت چرا هیچ سایت و فروشگاه اینترنتی درست و درمون نداره. الان دنبال کفشم و ساک. (راکت و لباس رو از کانال دیگه ای تهیه خواهم کرد) برای کفش و ساک به من آماتور چه مارکی و چه فروشگاهی رو تو کرج پیشنهاد میدید. تو رو خدا بیشتر از 300 تومن نشه جفتش رو هم حالا 310 هم ایراد نداره ...

و ...
هرچی که برای کمک و راهنمایی من به ذهنتون میرسه
ممنون و با آرزوی موفقیت برای همه

راستی بچه ها دعا کنید راجر حداقل یک گرند اسلم دیگه بگیره. یه صدایی در اعماق وجودم میگه ویمبلدون یا یو اس اپن سال بعد رو میگیره. یا حداقل دعا کنید نادال هیچ وقت به این چهار تا گرند اسلم اختلافش با فدرر نرسه :)
اصلا دیر نیست
از هرچیزی مهمتر انگیزه و پشتکار هست
من هم کرج هستم و شرایط شما رو تجربه کردم
خیلی خوشحال میشم اگر بتونم کمکت کنم
چون یه زمانی هیچ کس نبود به من کمک کنه!!
saeedfxfx آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول