نمایش پست تنها
قدیمی 07-21-2014, 02:57 PM   #190
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : راهنمایی شروع

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mirhendi نمایش پست ها
سلام
من خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی تنــــــــــــیس رو دوس دارم
میخواستم بدونم 16 سالمه و میخوام حرفه ای تنیس کار کنم دیره؟؟
اصفهانم واسه اموزش باید کجا برم؟؟
وسایلی که نیاز دارم چیان؟؟ کیف و کفش و راکت؟؟
راکت رو میشه از همون اول یه راکت حرفه ای گرفت که بعدا نخوام دوباره هزینه کنم؟
در ضمن من عینکی هم هستم ولی لیست بازیکنای ایرانی را دیدم هیچ کدوم عینکی نبودن مشکلی ایجاد نمیکنه ایا؟؟
تشکر ^_^
سلام دوست عزیز
16 سالگی برای شروع تنیس حرفه ای یه کم ممکنه دیر باشه، اما به استعداد و توانایی و پشتکار و تمرین خودتون هم بستگی زیادی داره.
برای شروع تنیس در اصفهان می تونین به باشگاه تنیس انقلاب در دروازه شیراز مراجعه کنین. این هم تلفن دفترش هست:

03136295253: آقای سلیمانی

می تونین با مربی های دیگه تماس بگیرین و آموزش تنیس رو پیش اون ها هم شروع کنین. مربی خوب در اینکه چطور مراحل ابتدایی رو یاد بگیرین تاثیر زیادی داره. توی همون باشگاه انقلاب هم مربی خیلی خوب هست و هم مربی خیلی بد. من متاسفانه همه ی مربی ها رو نمی شناسم و نمی تونم مربی خاصی بهتون معرفی کنم. اما شاید سایر دوستان پیشنهادهایی در این زمینه داشته باشن.
وسایل موردنیازتون هم همونطور که گفتین کیف و کفش و راکت هستن که راکت از همه شون مهمتره و در صورتی که از همون ابتدا راکت حرفه ای بگیرین پیشرفتتون خیلی کندتر خواهد بود و به نظر من به هیچ عنوان در ابتدای یادگیری این کار رو نکنین.
عینکی بودن هم مشکلی ایجاد نمی کنه. در سطح حرفه ای هم در گذشته برخی از بازیکن ها با عینک بازی می کردن و خود من هم با عینک بازی می کنم.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول