نمایش پست تنها
قدیمی 10-07-2014, 07:56 PM   #8
saeedshl
Member

آواتار saeedshl

پستها: 85
سپاس: 90
در 76 پست 821 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: تاریخ تنیس = roger federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2014

ُسلام
رافائل نادال علیرغم تشخیص اپاندیست تصمیم ببازی درتورنمنت شانگای گرفت
نادال انتی بیوتیک میگیردتااپاندیسیتش راکنترل کندوبتوانداین هفته تورنمنت شانگای رابگذراند

نادال بازیکن شماره 2 جهان دیرهنگام شنبه دردهای شکمی گرفت وروزیکشنبه به بیمارستان رفت که پزشکان مراحل اولیه اپاندیسیت راتائیدکردند

نادال روز3 شنبه درمان انتی بیوتیکی رااتنخاب کردبجای اینکه درشرایط حاضر به جراحی برود
اوگفت درحال تمرین ضربه زنی حالش بهتربود

قهرمان 14 گرنداسلم گفت ریسک اینکه بعداز3 روزدرمان مرتب ..حالش بدترشودبسیارکم است
من بجراحی نمیروم واین خبرمهمی برای من است وبدین دلیل است که من اینجا45 دقیقه تمرین کردم تافردابازی کنم

امابوضوح من دربهترین شرایط نیستم
نادال گفت بعدازتورنمنت وقتی به اسپانیابازگشت باپزشکانش صحبت میکندکه ایامجبوراست اپاندیسیت رابردارد

نادال اسپانیایی 2 ومین تورنمنتش رابعداز2 ماه دوری ازکورت بدلیل جراحت مچ دست بازی میکند
نادال که فصل کورت سخت درامریکابویژه یواس اپن راازدست دادگفت مهم بودکه هرچه سریعتربه کورت بازگردد
بنابراین بعدازتورنمنت اپن استرالیادرژانویه به فرم بالا بازگشته است ودرهفته گذشته دراپن چین به کوارتررسید
من ازاین 2 تورنمنت هیچ انتظاری ندارم.

من انتظارداشتم فقط به اینجابیایم بازی وتمرین کنم وکمی هم احساس رقابت کنم وتلاش کنم هرچه سریعتربه ریتمم بازگردم.
نادال مسابفه اولش درتورنمنت باهموطنش فلیسیانولوپزاست که روز4 شنبه انجام خواهدداد

منبع:آقای علیپور
saeedshl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedshl به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: