نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 12:45 PM   #27
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
اتفاقا کاملا رو هوا حرف میزنه ، شما متر داری که اون موقع علت برتری فدرر ضعف رقبا بوده ؟ شما از کجا میدونی مثلا داویدنکوی سال 2006 از امثال ماری و سودرلینگ ضعیف تر بوده یا قوی تر ؟ یه نگاهی به توالی پست ها بندازی بد نیست ، این حاتم بود که این مساله ی به قول شما غیر قابل اثبات رو انداخت وسط میدون و شما هم با تشکر ازش حرفشو تایید کردی.وگرنه من خودم با مقایسه ی تنیسورها توی زمان های مختلف مشکل دارم و میگم وقتی کسی میتونه از هم نسل های خودش خیلی فاصله بگیره نشون از بزرگیش داره .قبلا هم گفتم امکان داره همون اگسی که یکی از بهترین های تاریخ بوده الان با رنک 10 تنیس هم بازی کنه 3-0 تو هر سطحی بهش ببازه ، معنیش اینه که از اگسی بهتر بوده ؟
این یه مساله ی دو لبه هست ، شما برای اینکه حس تنفر درونیتون رو نسبت به "بهترین تنیسور تاریخ" ارضا کنید ، قهرمانی های راجر رو به ضعف رقباش ربط میدید ، ما به نبوغ فدرر.شما خوشت بیاد یا نیاد ، تا فردا هم بحث کنی دو طرف از مواضعشون عقب نشینی نمیکنن.وقتی شما میای با دو خط کل کریر "بهترین تنیسور تاریخ" رو زیر سوال میبری باید انتظار جواب های اینطوری رو هم داشته باشی.
من تنیس نگاه میکنم، کاری به "بهترین" "بدترین" فلان ترین ندارم، تو هم اینقدر بهترین بهترین کن ببینم کجا رو میگیری. همه تنیس براتون شده این.
نه برای من فدرر هم یکیه مثل بقیه، اینقدر هم تو عمرم کسی رو مقدس نکردم، متنفرم از این کار.
بحث کردن با آدمهای Biased ی چون شما فایده ای نداره.
ما رفتیم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: