نمایش پست تنها
قدیمی 10-02-2010, 07:11 PM   #42
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
ما نمیگیم از قصد باخت که، ولی طرفدارای فدرر در حالی که Match Point داره میبازه میان میگن از قصدی Match Point ها رو هدر داد و نمیخواست به فلانی بخوره و از این جور بهونه ها...
میشه بگی کی فدرر مچ پوینت داشت و باخت و ما گفتیم از قصدی باخت ؟
امسال بعد از باختش مقابل بردیچ یادته ؟ برو پستهامون رو بخون ، من خودم گفتم مشخص بود میخواد ببره ولی نتونست . بازی با بگدتیس هم همینطور .
من خودم همیشه گفتم ، وقتی یه نفر توی یه تورنمنت شرکت میکنه یعنی میخواد قهرمان شه ، ولی بعضی وقتها شرایط جوری هست که اگه ببازی هم چیز خاصی از دست نمیدی و شاید یه چیزی هم بدست بیاری ، مثل کاری که امروز رافا کرد و به نظر من هم عاقلانه بود کارش . به قول ممد یه بازی هم کمتر بازی کنه خوبه .
پارسال هم مقابل سونگا من یادم نمیاد راجر مچ پوینتی داشت ، ست دوم رو که 6-1 برد ، ست سوم هم 7-3 تو تای بریک باخت . توی سرویس گیم هایی هم که اگه هولد میکرد بازی رو میبرد ، مچ پوینتی به دست نیوورد .
خلاصه این که حرف تو دهن ما نذارید ، ولی خودتون متوجه شدید که بعضی وقتها تنیسورای بزرگ بی انگیزه بازی میکنند و شاید هم از قصد بازی رو میبازند . شما این رافا رو با رافای دو سال پیش مقایسه کن ، اون موقع حتی حاضر نبود بیخیال یک امتیاز بشه ، ولی الان خیلی راحت بازی رو به لوپز میبازه و کارش هم عاقلانه هست . و مطمئن باش اگه یه روزی رافا 16-17 تا گرنداسلم ببره ، اونوقت خیلی از مسابقات مسترز رو هم جدی نمیگیره .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: