نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2010, 07:08 PM   #29
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

خیلی عذرخواهی میکنم که اینو میگم، ولی متاسفم اصلا شما موضوع رو نمیگیرید،
اخه چی بگم، شما همه مصاحبه های اسطورتون رو نمیخونید فقط میاید هی حرف میزنید، بسه خستم کردید،
یا یه ذره آبجکتیو حرف بزنید یا نزنید، وقت منم نگرید ترم 11 ی.

اهان من نمفهم انگیره نداشتن یعنی چی، تو میفهمی؟ اقا من از خودم حرف نمیزنم مصاحبه های خودش رو میخونم، اگه من بحث بست او فایو رو میگم، از خودم نمیگم، از رو مصاحبه هاش میگم، اهان یادم نبود شما اصلا مصاحبه نمیخونید، فقط میای اره برقیت رو روشن میکنی 20 خط کرپ پر میکنی میری.
حرفی باقی نمیمونه وقتی جوری از بنی بشر تعریف میکنی که تو گویی داری از یه موجود فرازمینی حرف میزنی، اگه فلان کنه، هیچ کس فلانم نمیشه و ....
در فقر لاجیکی که اسیرش هستید و تا با این دید به تنیس نگاه نمیکنید که بقیه تنیس بازها هم آدم هستند و همونطور که اونا میبازن راجر هم میتونه به دلایلی کاملا تنیسی ببازه نه چیز دیگه
نقل قول:
اگه راجر بالاترین سطح تنیسش رو ارائه بده،کوالیتی حریفانش اصلا مهم نیست،حالا اگه این رو توهینی بزرگ میبینی،اعتراف میکنم دارم توهین میکنم.
این حرفا واقعا خنده داره، آدم یاد مدح مداح ها میوفته، بابا یه ذره به جای کل کل بشینید تنیس نگاه کنید، بیاد رو زمین، واقع بین باشید، بزرگ شید
توصیه میکنم تنیس نگاه نکنید وقتتون رو بیخودی تلف میکنید، بعدا سر خورده میشید.
...........................................................................................................................

مهرداد جان تکرار واضحات نمیکنم، همونطور که خودتون تو پستهایی که نقل قول کردم گفته بودید، قصد و غرضتون رو نشون دادید نیازی به توضیح اضافه نیست، وقتی خودتون میگید با توجه به سطح دو تنیس باز باید فلان کنیم؟ شما بگو من کجای لیوان رو نگاه کنم؟! شما چیزی تو لیوان بریز بنده فقط همون رو میبینم، تشتتون خیلی وقته از بوم افتاده، محتوایی توش نمونده.

تکرار میکنم، تاپیک اول شما کاملا جالب و منطقی بود، بنده در مورد خودم حرف میزنم، هیچ ایرادی بهش نداشتم، این تاپیک شما در آستانه یه مسترز کاملا غیر منطقی بود، خب اگه میخواستی بزنی چرا نزدی راجر به نظر شما چندتا مسترز میبره؟ چرا گرنداسلم؟

دعوت میکنم شما رو با هم رو راست باشیم.

نقل قول:
اصلا گیریم که شما درست میگی و فدرر فقط توی 4 تا تورنمنت خوب بازی میکنه
افشین جان بابا اول پستها رو بخون بعدا جواب بده باشه عزیزم؟

من غلط بکنم راجر فقط 4 تا رو خوب بازی میکنه بقیه رو نه، دقیقا دارم برعکس میگم،
حرف من یه چیز بود که خیلی واضحه، نیاید وقتی راجر میبازه بگید راجر خودش نخواست ببره، انگیزه نداره، نیاید موقع مسترز درباره گرنداسلم نظرسنجی بزارید به این دلیل که که راجر سطحش از مسترز بالاتره. آخه یعنی چی؟

واضح تر بلد نیستم به خرد!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: