نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2010, 02:19 PM   #25
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من نمیدونم چرا شما یه چیزهایی میگید که اصلا ربطی به حرفای من نداره، من نگفتم چند تا مسترز برده یا نبرده، من میگم شما باختهاش در مسترزها رو نه به خاطر نتونستن خودش و به چیزهای دیگه ربط میدید، تنک کرد فلان کرد، دیگه واسه مسترز انگیزه نداره، یعنی چی؟ یعنی تا مچ پوینت رسیدن انگیزه داره بقیش رو نداره؟! البته همتون نه اکثرتون.
همین که میگید مطمئن باشید اگه سطح تنیسش رو تو مسترز نشون بده فلان میکنه، آخر توهین به حریفاشه که بردنش.
بسه بابا
اینکه با توجه به سطحش باید در مورد گرنداسلم نظر سنجی گذاشت یعنی چی؟
یعنی اون تورنمنتهای مزخرفه، فقط در طول فصل آقای راجر رو باید در 4 گرنداسلم به بوته نظر سنجی کشید؟!
بسه بابا ...
کسی منکر قدرت فدرر نیست، اما با این دیده که چشما رو ببنیدم و هی اسطوره اسطوره بگیم و تنیس باز مورد علاقمون رو فرشته بی نقص بدونیم، و رقیب اصلیش رو هم سطح خودش ندونیم و تمسخرش کنیم، آخر نگاه تعصبی به قضیه ست.

اولا راجر به موقعش دو رو هست، تازه اولش میگی روراسته، آخرش میشه با سیاست؟! کدومش بالاخره؟
همین نمونه ای که الان گفتید در همون تورنمنت مصاحبه رو ببین گفته کسایی که در سمت راف هستند باید خوشحال بشن، حالا به مصاحبه های راجر در همین استرالیا امسال رجوع کنید که بحث اون قضیه میاد وسط و نقاب از چهره برمیداره، رو راست؟ داری شوخی میکنی؟

من منکر قدرت فدرر در گرنداسلمها نیستم، به همون دلیلی که خوشد میگه بست آو تری و بست آو فایو، ولی موفقیتشو علاوه بر توان بالای خودش به کمبود طرفیت حریفاش در گرنداسلمها هم میدونم...
اتفاقا من باید این سوال رو از تو بپرسم

من که اومدم تک تک موارد رو برات توضیح دادم،این تویی که خیلی وقتا پاسخ سوالاتی که من تو پستام میگم رو نمیدی

با سیاست بودن چه تناقضی با یک رو بودن داره؟

تویی که حرفای من رو نمیفهمی،من گفتم مچ پوینت رو مخصوصا نگرفت؟ گفتم اون لحظه انگیزه اش کم شد؟
حتی نظرم این بود که اگه بازی با بگ رو هم میبرد،در مراحل بعدی حذف میشد

اینکه انگیزه اش کمه،چیزی هست که شما نمیتونید درکش کنید،باور کنید درکش سخته،مگه چند تا اسطوره مثل راجر وجود داره که خودش و طرفدارانش بخوان در همچین موقعیتی قرار بگیرن؟
پس سعی در درکش هم نکنید

اگه راجر بالاترین سطح تنیسش رو ارائه بده،کوالیتی حریفانش اصلا مهم نیست،حالا اگه این رو توهینی بزرگ میبینی،اعتراف میکنم دارم توهین میکنم.
حالا ممکنه یکی بیاد بزنه بازی رو به هر نحوی خراب کنه که ثباتی نخواهد داشت

اتفاقا منم به مهرداد گفتم چرا تاپیک زده،چون معتقد بودم موقع اش نیست
و اتفاقا به همین دلیل کاملا واضحه که به خاطر حرف قدرت زده
از توهمات خودتون بیرون بیایید،فکر میکنید همه چی و همه کس جمع شده علیه شما

مسلما مسئله بست او فایو بودن خیلی تاثیر داره،کسی این رو نفی کرده؟
ولی این که تنها فاکتور نیست،هست؟
فاکتورهای دیگه شاید اهمیت کمتری داشته باشن،ولی به هر حال درصدی رو شامل میشن،یکیش همین انگیزه هست که از درک شما به دوره
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: