Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم » دور اصلی
i2013 AEGON International
WTA Premier / ATP 250
June 17—22, 2013
Edition: 39th / 5th
Devonshire Park Lawn Tennis Club
Eastbourne, United Kingdom
i$ 690,000 / € 468,460
Grass / Outdoors
RESULTS — WEDNESDAY, 19 JUNE, 2013
Women's Singles — Second Round
i(2/WC) Li Na (CHN) d. Marion Bartoli (FRA) W/O (Viral Illness)i
Ekaterina Makarova (RUS) d. (3) Angelique Kerber (GER) 63 64
Yanina Wickmayer (BEL) d. (4) Petra Kvitova (CZE) 36 64 75
i(5) Caroline Wozniacki (DEN) d. Laura Robson (GBR) 64 64
i(6) Maria Kirilenko (RUS) d. (WC) Elena Baltacha (GBR) 46 64 63
Lucie Safarova (CZE) d. (WC) Samantha Stosur (AUS) 76(5) 63
Elena Vesnina (RUS) d. Heather Watson (GBR) 61 36 62
i(Q) Jamie Hampton (USA) d. Hsieh Su-Wei (TPE) 64 76(2)i
Women's Doubles — Quarter-Finals
i(1) Petrova/Srebotnik (RUS/SLO) d. Hsieh/Lucic-Baroni (TPE/CRO) 62 75
Niculescu/Zakopalova (ROU/CZE) d. (2) Huber/Mirza (USA/IND) 63 36 [11-9]i
Women's Doubles — First Round
i(3) Groenefeld/Peschke (GER/CZE) d. (WC) Keothavong/Murray (GBR/GBR) 64 63
Men's Singles — Second Round
I Dodig (CRO) d. [1/WC] M Raonic (CAN) 62 76(7)i
i[2] G Simon (FRA) d. [WC] K Edmund (GBR) 76(5) 76(3)i
R Stepanek (CZE) d. [3] P Kohlschreiber (GER) 75 63
F Lopez (ESP) d. [4] J Monaco (ARG) 64 64
i[7] A Seppi (ITA) d. [Q] R Harrison (USA) 36 75 63
i[8] F Fognini (ITA) d. M Klizan (SVK) 67(6) 62 62
F Verdasco (ESP) d. A Ramos (ESP) 64 60
B Tomic (AUS) d. J Benneteau (FRA) 62 57 76(4)i
Men's Doubles — Quarter-Finals
i[1] A Peya (AUT)/B Soares (BRA) d. M Klizan (SVK)/M Matosevic (AUS) 64 75
J Murray (GBR)/J Peers (AUS) d. [3] L Paes (IND)/R Stepanek (CZE) 16 63 [10-5]i
i[4] C Fleming (GBR)/J Marray (GBR) d. [PR] E Butorac (USA)/A Ram (ISR) 75 76(2)i
M Matkowski (POL)/F Nielsen (DEN) d. P Hanley (AUS)/K Skupski (GBR) 75 76(3)i
|