نمایش پست تنها
قدیمی 03-04-2011, 09:37 PM   #6
payam
Member

پستها: 30
سپاس: 187
در 28 پست 183 بار سپاسگزاری شده

ایا بین دوستان عزیز کسی ارتوپد هست؟ یا چنین دکتر خوبی میشناسه؟ متاسفانه مچ دست راستم از قدیما کم درد میگرفت اما الان یک ساله که واقعا اذیت میکنه روی مچ دستم دقیقا از قسمت مفصل به سمت مچ (روی دستم) یه استخونه که استخونه دست من انگار قبلا شکسته و بعد بد جوش خورده که همین باعث شده مچم به سمت مخالف (به سمت بالای دست نه زیر دست) نسبت به دست چپم کمتر باز بشه و وقتی دستمو به سمته پایین و علی الخصوص چپ (سمت بدن) حرکت میدم درده بدی داره پیش چند دکتر رفتم عکس هم گرفتم میگن یه زائده مادر زادی هست که کار خاصی نمیشه براش کرد و میگن میتونیم استخونه بالای دستت رو تراش بدیم اما تاثیری در درد نداره و 2 تا از دکتر ها گفتن عمل نکن برای درد هم میگن باید یا آمپول بزنی که موقت یا گچ بگیری که هم مدت زمانه زیادی نباید بازی کنی و حتی یکی از پزشکان محترم گفت نباید تنیس بازی کنی اما 2 نفر گفتن کاملا خوب نمیشه و از این حرفها حالا اگه خدای نکرده واسه کسی پیش اومده و درمانش کرده یا تجربه چنین چیزی رو دیده,شنیده و... یا دکتر عالی میشناسه یا خودش دکتره لطف کنه منو راهنمایی کنه چون واقعا خودتون میدونید بازی نکردن سخته واسه همینه که بعد از این همه سال بازی حالا کلا مجبورم مربیگری کنم و واقعا این مشکل رو اعصابمه اگه محبت کنین واقعا متشکر میشم

ویرایش توسط payam : 03-08-2011 در ساعت 05:31 PM
payam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی payam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: