نمایش پست تنها
قدیمی 02-20-2012, 01:04 PM   #57
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
دوست عزیز من ، شما خودت داری تنیس میبینی ، نوواک بعد از استرالیا اوپن واقعآ به استراحت نیاز داشت ، 500 امتیازی روتردام رو نیومد ، 500 امتیازی دبی رو شرکت کرد ، چرا خوان مارتین دل پوترو تو دبی شرکت نکرد ؟؟؟؟ چون درصد قهرمانیش در روتردام از دبی بیشتر بود !!!! چرا ؟؟؟ چون در تورنمنت روتردام فقط راجر بود اما در دبی نوواک و راجر هستند . بعد شما داری میگی دیویس کاپ به دل پوترو باخت ، نوواک در یو اس اوپن هم از مصدومیت رنج میبرد ، اگه مصدومیت دست و پا گیرش نمیشد ، دل پوترو عمرا میبرد . بعد تنیسور ها قدرت هاشون رو فقط برای گرنداسلم نگه میدارند ، نه برای مسابقات 250 امتیازی و 500 امتیازی .

به تمامی طرفداران اسطوره تبریک میگم
حسام جان من کاری به استراحتش ندارم.آره استراحت کنه مشکلی نیست منم چیزی نگفتم.من راجع به حرفتون که این تورنمنتا اهمیتی براش نداره این حرفو زدم چون اگه روتردام براش مهم نیس مسابقاتی مثل دبی یا بازلم براش نباید مهم باشه چون اونا هم 500 امتیازیند.درباره سریالهای مصدومیت نواک وقتی داره میبازه هم قبلا زیاد بحث شده و جوابشم برا همه واضحه.شما هم تو این 3-4 سال اخیر رو ببین که هروقت عقب میوفته و تواناییشو نداره ریتایر میکنه.تو همون زمان هم که به خوان باخت شما ببین فینال سینسی وقتی دید نمی تونه اندی رو ببره ریتایر کرد اگه مصدوم بود که نمی تونست با اون قدرت یو اس اوپن رو ببره اونم با اون دو بازی سختش مقابل راجر و رافا؟؟؟پس چه جوری برد واقعا مصدوم بود؟؟؟بعد بلافاصله تو دیویس مقابل خوان باز تا حسابی عقب افتاد ریتایر کرد.قبل و بعد از یو اس اوپن مصدوم تو خودش عالی!!!!به هر حال در همون مسابقات در تاپیک مربوطش راجع به این جور مصدومیتهاش به اندازه بحث شده و جواب همه یکی بوده جز طرفداراش که خب اینم منطقیه.ولی خب اینم یه جور تاکتیکه که تو تنیس زیاد دیده میشه و تنها مربوط به نواک نیست.در ضمن خوان مارتین تو دبی شرکت کرده
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: