نمایش پست تنها
قدیمی 09-06-2012, 10:37 AM   #229
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
سروش جان مولا کیه ؟؟؟؟ ما که 6ماهه تنیس میبینیم به این شگفتی ها عادت کردیم ، شما که از 2005 میبینی هنوز برات شگفتی ها جذابیت داره ؟؟؟؟؟ من خودم طرفدار نواک جکوویچم ، اما باید سن و سال فدرر رو در نظر گرفت که فاصله ی بین افت و آمادگی یک خط هست که هرموقع امکان اتفاق افتادنش وجود داره . راجر با این حال 3 تورنمنت آمادگی خودش رو حفظ کرد . دیگه این کارا چیه ؟؟؟؟ در ضمن یکی از دوستان گفته بود این تاخیر افتادن به نفع راجر میشه ، که من میگم سره همون تاخیر راجر آمادگیش رو نتونست کنترل کنه . بالاخره فدرر از مسابقات کنار رفت ، به دوستان فدرری هم شاد باش میگم که با وجود شکست تنیسور مورد علاقشون پست های قابل تحسین گذاشتند
این تیکه کلام منه. همون یا علی میشه. من که چیزی نگفتم فقط گفتم تفاوت بین مسترز و گرند رو حالا فهمیدین؟ آخه بردیچ تو سینسیناتی و راجرز کاپ تا راند 2 هم نیومد. آخه هیچکدومشون نمیخوان قبول کنن که بازیکنا تو مسترز و گرند تلاششون متفاوت. به هر حال من به احترام شما و خیلی از بچه های این سایت دیگه پست نمیزارم تا انشالا بعد از قهرمانی نواک. چون مثل اینکه هیچکی نمیخواد مثل یک مرد اشتباه خودش رو بپذیره. به هر حال هر کس از من ناراحت شده عذر میخوام. مخصوصا شما دوست گلم. به امید قهرمانی نوله.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول