نمایش پست تنها
قدیمی 09-06-2012, 10:05 AM   #224
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
آفرین به تو دوست خوبم که زود متوجه شدی و بحث رو تموم کردی ، چون دوستمون سروش جوکوویچ به شکل کاملا عجیب و غریب و بعضا مضحکی از تنیسور مورد علاقه اش دفاع میکنه که شاید خود نواک هم در بعضی موارد روش نشه اینجوری از خودش دفاع کنه و زمانی این موضوع عجیبتر میشه که به خودش اجازه میده به هر کسی که دلش میخواد توهین کنه و هیچکس نباید بگه بالای چشم نوله ابروست .البته شاید این موضوع از کم سن و سال بودن ایشون نشات میگیره و نباید بهش خورده گرفت . سروش جوکوویچ نازنین تو که علی رغم کم سن و سال بودنت بنا به گفته خودت از سال 2005 تنیس رو دنبال میکنی باید بدونی توهین به هر تنیسور حتی اگه طرفدار زیادی هم نداشته باشه از هیچکس پذیرفته نیست .بهترین درس برای ما طرفداران تنیس ، برخورد راجر و رافا باهمدیگه است که علی رغم رقابت بسیا سنگین هشت ساله با هم هیچوقت اخلاق رو نه داخل زمین و نه بیرون زمین از یاد نمیبرن و نسبت بهم با نهایت احترام رفتار میکنن . پس ما هم بهتره مشی تنیسورهای مورد علاقه مون رو دنبال کنیم .
دوست عزیز چرا شما همه چیز رو قاطی میکنی؟ من گفتم بارتولی کاراش چندش آور. شما یک نفر رو تو این سایت به من نشون بده که تو لیست تنیسورهای مورد علاقش بارتولی هم باشه!!!!! نظر شخصی من این بود. در ضمن کسی باید بیاد از این تنیسور دفاع کنه که طرفدارش باشه نه شما.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: