نمایش پست تنها
قدیمی 04-20-2015, 07:16 PM   #53
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2015

اول از همه تبریک میگم قهرمانی رو به دوستداران حقیقی نوله فصل رویایی داشته تا الان.
با این فرمی که داره پیروزی بر نوله شده ارزو اتفاقی که تنیس نشون داده زیاد طولی نمیکشه و بزودی شاهد شکست نوله هم خواهیم بود.
بازی فینال خیلی خوب بودش بردیچ فراتر از تصور بازی کرد و شاید اگه یکوچولو بازیکن بهتری بود و کمتر ارور میداد بازی رو میبرد جالبی نوله امسال اینه که وقتی بازی به ست اخر میره برعکس بقیه بهتر بازی میکنه و کاملا خودشو دیکته میکنه بر حریف.
مونت کارلو تموم شد با قهرمانی نوله بازیهای خوب از بردیچ مونفلیس و نادال و مسترز بدی برای راجر بود تا کم کم اماده مادرید بشیم.
مادرید فکر میکنم راجر بتونه خودشو نشون بده چون رم موفقیت نداشته و اگه واقعا برنامه ای برای رولند داره باید در همین مادرید خودی نشون بده که منم هستم.فکر کنم مادرید موقع شکست نوله باشیم یعنی نوله میتونه 4مسترز سال رو هم بگیره بغید نیست اما خیلی خیلی خیلی سختر چون هم نوله کمی اشباعتر شده هرچند خیلی امادست و هم این پیروزیای پیاپی انگیره ای ایجاد میکنه برای تنیسورا تا رکوردشو بشکونن خصوصا رافا و راجرررررررررررررر فدررررررررر.
برادر خوشدل عزیز من شما طرفدار نواکی از بازیاش لذت ببر چرا گیر دادی به این راجر اخر همه پستات که ماشالله کمم نیست راجر راجر راجر راجر انگار که بیشتر از اینکه دوس داری نواک قهرمان بشه دوس داری راجرو پایین بکشی.
اعتقادتو بیان کن ایرادی نداره حقته اما نکه هی بیای بگی راجر ال بل برادر من کمی خویشتندار باش خودت میگی باید لذت برد از بازی رافا راجر نوله ولی همش گیر میدی به راجر پیرمرد که با 34 سال سن نفر دوم رنکینگ و امید اول برد مقابل نوله همیشه بوده و خواهد بود.
این قهرمانی رو بهت تبریک میگم امیدوارم که شما هم .....
راجبع رنکینگ بنظرم نوله تا اخر فصل راحت اول خواهد بود رافا دوم میشه احتمالا اگه رو همین فرم باشه و راجر اندی برای 3،4 میجیگن.
امیدوارم امسال راجر از این نفر دوم بودنش نهایت استفاده رو ببره چون شرایط قرعه میتونه با شانس بنفعش باشه هرچند امسال قرعه باهاش یار نبوده،امسال بهترین فرصت برای راجر تا یکی از اون گرندای خوشگلو بیار سوئیس کنار دوقلو ها و میرکا.
به امید اینکه همه ما سربراه بشیم.
امین.بدرووووووووووووووووود
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: