نمایش پست تنها
قدیمی 10-11-2014, 06:13 AM   #12
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گزارش روزانه مسابقات تنیس مسترز شانگهای

دوستان هی بهم میگم چرا با بازیکنا عکس نمیگیری، حقیقتش اینه که از لحاظ قانونی این کار برای کساییکه با Badge خبرنگاری اونجا هستند امکان‌پذیر نیست. چون ما به جاهایی دسترسی داریم که بازیکنا هم هستند و اگه قرار باشه هر کی بره عکس بگیره بازیکن دیگه هیچ جا احساس آرامش نمیکنه. البته اینطورم نیست که اصن نشه به هر حال یه سری چینی‌ها هستند اینجا که کار خودشون رو میکنن ولی بخوای کلا قاطی این قضیه عکس و امضا گرفتن بشی یه جورایی اعتبار خودت رو بین بقیه خبرنگارا از دست میدی و برای کار خودتم بد میشه. البته یکی دو روز پیش یک موقعیت طلایی رو برای عکس گرفتن از دست دادم، شب که برگشتم از استادیوم رفتم نزدیک هتل هیلتون یه ذره بشینم ببینم کی میاد کی میره. یه مقدار کمی دورتر از در اصلی‌ش ایستاده بودم که یکی از اون تاکسی‌ها قراضه‌ها وایساد و اندی ماری ازش پیاده شد، فک کنم رفته بود خرید، از جلوم که داشت رد می‌شد یه احوالپرسی باهاش کردم اتفاقا اونم کمی مکث کرد و خیلی متین جواب داد و حالم رو پرسید (با اینکه صبحش به داوید فرر باخته بود) کسی هم نبود اصن اونجا و میشد یه کارایی کرد. البته من چون آدم با ملاحظه‌ای هستم گفتم بیچاره باخته حالا من دیگه اذیتش نکنم. مریضم که هستم برم کنارش ویروسم رو بدم بهش، بعد آخر فصل یهو نمیفهمیم چی میشه یه بابایی دوباره از این تاتیل‌های بادآورده میبره ما به اندی بیشتر از این‌ها نیاز داریم!

نقشه مجموعه Qizhong

دیدار نواک جوکوویچ از صربستان در برابر داوید فرر بازیکن کشور اسپانیا

فدرر در حال دریافت سرویس ژولین بنتو در دیدار مرحله یک چهارم پایانی
فایل های پیوست شده
نوع فایل: doc N. Djokovic - 10.10.14.doc (89.0 کیلو بایت, 7 نمایش)
نوع فایل: doc R. Federer - 10.10.14.doc (91.5 کیلو بایت, 12 نمایش)

ویرایش توسط Mohammad : 11-07-2014 در ساعت 10:46 AM
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
36 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: