نمایش پست تنها
قدیمی 01-26-2016, 12:16 AM   #18
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Wink پاسخ : پرسش و پاسخ پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
سلام پاور جان يه سوال داشتم ميخواستم اگر اطلاعاتي داري بهم كمك كني . من خيلي علاقه دارم توي يكي از بازيهاي رسمي گرند اسلم ويا مسترز كه فدرر وجوكوييج حضور دارند به صورت حضوري ونزديك مسابقه رو تماشا كنم . مخصوصا ويمبلدون كه جذابيت خاص خودشو داره . از نظر مالي و خروج از كشور هم مشكلي ندارم .ميشه بهم كمك كني كه اگر بخوام يكي از اين مسابقات رو از نزديك مشاهده كنم و باتور مثلا به انگلستان ويا ... بيام بليط مسابقه گيرم مياد يانه و حدودا چقدربايد دلار/پوندبا خودم براي يك دوره مسابه 10 روزه ببرم. چون فكر ميكنم سالهاي آخر بازي اسطوره هست خيلي مايل هستم يه بارم بازيش رو ازنزديك مشاهده كنم.12ساله دارم بازيهاش رو از تلويزيون دنبال ميكنم وتقريبا اكثرفينالهاش رو ظبط كردم .حالا ديگه وقتشه كه از نزديك هم لذت تماشاي بازي اسطوره تمام نشدني تنيس رو تجربه كنم. ممنون ومنتظرم.

درود بر شما

لطفاً باکس خصوصی خود را چک بفرمایید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول