نمایش پست تنها
قدیمی 01-25-2016, 11:39 AM   #16
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro
پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

دوست نازنین و گرامی، PowerVu عزیز، فرمایش شما کاملا متین و منطقی هست. یکی از علت هایی که استریمینگ این روزها با مشکل مواجه شده به علت کپی رایت هست. الان بیشتر از یکسال هست که بین اسپورت امکان استفاده از استریمینگ را با یک شکایتی که کرد از بین برده و دیگه نمیشه بین اسپورت 1 تا 17 رو با استریمینگ دید. در مورد اپ پیشنهادی من هم علت اینکه خیلی متمایز هست این هست که کانال هایی رو که به شما آفر میده بی نظیر هستند و شما واقعا هیچ جایی نمی تونین این همه کانال رو با هم پیدا کنید. درسته که اسکای انگلستان و ای.اس.پی.ان ها و چند تا کانال تاپ ورزشی دنیا الان توی خیلی از سایت ها و همونجوری که فرمودین با یک سرچ قابل دریافت هستند اما این اپی که من معرفی کردم خیلی از کانال های ورزشی و متفرقه کشورهایی مثل اسپانیا و ... رو داره که واقعا نمیشه راحت پیداشون کرد.

در مورد پوشش کل کورت ها بازهم فرمایش شما کاملا درست هست. متاسفانه خیلی از کانال های معروف دنیا حداکثر دو کانال رو به گرند اسلم ها اختصاص میدن (بجز اسکای اسپورتز آلمان در ویمبلدون یا بی.بی.سی انگلستان در ویمبلدون) و چون همونجوری که خودتون استاد هستین و میدونین با متداول شدن سرویس های VOD، خیلی از شبکه ها، محتوا رو از طریق اینترنت به مخاطب هاشون ارائه میدن. مثلا یورواسپرت پلیر یا بی.بی.سی آی پلیر یا واچ ای.اس.پی.ان یا ان.بی.سی اکسترا. مثلا شبکه ان.بی.سی آمریکا رایت لیگ برتر انگلستان رو در اختیار داره و شما فقط با داشتن اشتراک میتونید کل مسابقه ها رو از این شبکه ببینید وگرنه باید بین شش تا مسابقه بعدازظهر شنبه یکی رو انتخاب کنید.
در مورد تنیس هم همینطور هست. مطمئنا برای ما خیلی جذاب هست که منصور بهرامی و شاهکارهاش رو توی کورت ببینیم یا اگه دوست داشته باشیم راند اول اوپن استرالیا یا آمریکا را با ورزشکاری که دوست داریم و ممکنه توی کورت دهم مسابقه بده ببینیم ولی این مسئله برای صاحبان اون کانال ها خیلی مهم هست که بتونن با آگهی زیاد به سود فوق العاده ای برسن و سرماشون برگرده و چون دیمند برای کورت های مثلا 5 تا 17 خیلی کم هست اونها (به نظرم کاملا درست) با یک محاسبه ساده به مخاطبهاشون میگن اگه شما این سرویس رو می خواین وانقدر علاقمند به تنیس هستید باید پول بیشتری بدین و به همین دلیل هیچ کانال یا اپ رایگانی برای فول کاور گرند اسلم ها وجود نداره.

سرتون رو درد آوردم. من خیلی به شما ارادت دارم و بسیار از مطالبتون استفاده می کنم. امیدوارم همیشه موفق، شاد و سلامت باشین.
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: