نمایش پست تنها
قدیمی 08-04-2013, 10:43 AM   #937
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehrdad n j نمایش پست ها
دوباره سلام خدمت همه دوستانم. میخواستم بدونم کسی راکت wilson steam 99s داشته؟ چجور راکتیه؟؟؟ بازی باهاش چجوریه؟؟کسی تجربشو داشته؟ خوبه؟ بده؟؟ پاورش چقدره؟؟ خیلی سر سنگینه یا نه یه مقدار سر سنگینه.ممنون میشم توضیح کاملی به من بدین.
دوست عزیز من با این راکت بازی نکردم و منتظر بودم که یکی از دوستانی که باهاش بازی کرده بیاد و در موردش نظر بده، اما ظاهراً کسی از دوستانی که باهاش بازی کرده اینجا نیست. با توجه به اطلاعاتی که در مورد این راکت هست باید گفت که این راکت واسه ی افزایش اسپین به توپ طراحی شده و به همین دلیل هم هست که پترن راکت 15 در 16 هستش و زه های نایلونی خیلی زودتر توش پاره می شن. اگه شما اسپین بخش مهمی از بازیت رو تشکیل می ده، خرید این راکت می تونه به افزایش اسپین ضربه هات کمک کنه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehrdad n j نمایش پست ها
سلام دوستان. 2 تا راکت فدرر یکی از دوستام گرفته. همون اصلیش.به اسم wilson prostaff six.one 90 .تو بازار قیمت نو این راکت حدود 800 تومن هستش.این دوست ما کلا 2 ساعت بیشتر باهاش نکرده و به دلایل شخصی میخواد بفروشه.راکت کاملا نو هستش . 2 تا زه خیلی خوبم روش انداخته و با اونا میفروشه. یکیش pro hurricane tour و اونیکیش الو پاور هستش. قیمت راکتارم دونه ای 695 تومن گذاشته.اونم فقط به خاطر همون 2ساعت بازی.کاملا نو هستش راکت. اگر کسی میخواد این راکتارو اینجا پست بزاره.
مهرداد جان، لطف کن و پست هایی رو که مربوط به فروش راکت می شه در بخش بازار مطرح کن: http://tennistalkers.com/forumdisplay.php?f=648
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: