Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس
برنامه زمانی انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز نهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2018 French Open در روز مه شید (دوشنبـه) مورخ 15 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:
Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Nine: Monday, 5th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change
Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Carla Suarez Navarro (ESP)[21] vs. Simona Halep (ROU)[3]i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Andy Murray (GBR)[1] vs. Karen Khachanov (RUS)i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Stan Wawrinka (SUI)[3] vs. Gael Monfils (FRA)[15]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Caroline Garcia (FRA)[28] vs. Alizé Cornet (FRA)i
Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Elina Svitolina (UKR)[5] vs. Petra Martic (CRO)i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Fernando Verdasco (ESP) vs. Kei Nishikori (JPN)[8]i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Kevin Anderson (RSA) vs. Marin Cilic (CRO)[7]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Veronica Cepede Royg (PAR) vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i
Court 1 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS) vs. Daria Gavrilova (AUS)/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Andreja Klepac (SLO)[15]/María José Martinez Sanchez (ESP)[15] vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]/Lucie Safarova (CZE)[1] vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[14]/Kristina Mladenovic (FRA)[14]i
MEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Jamie Murray (GBR)[5]/Bruno Soares (BRA)[5] vs. Santiago Gonzalez (MEX)/Donald Young (USA)i
Court 2 — From 1:30 PM IRDT
BOYS' SINGLES - ROUND 1
Miomir Kecmanovic (SRB)[1] vs. Jaimee Floyd Angele (FRA)i
Not Before 2:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Lucie Hradecka (CZE)[6]/Katerina Siniakova (CZE)[6] vs. Hao-Ching Chan (TPE)[12]/Barbora Krejcikova (CZE)[12]i
MEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Juan Sebastian Cabal (COL)[16]/Robert Farah (COL)[16] vs. Julio Peralta (CHI)/Horacio Zeballos (ARG)i
MIXED DOUBLES - QUARTERFINALS
Lucie Hradecka (CZE)/Marcin Matkowski (POL) vs. Casey Dellacqua (AUS)/Rajeev Ram (USA)i
MIXED DOUBLES - QUARTERFINALS
Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7] vs. Sania Mirza (IND)[2]/Ivan Dodig (CRO)[2]i
|