نمایش پست تنها
قدیمی 07-07-2015, 10:28 PM   #116
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahdi Naji نمایش پست ها
در مورد دوستی که می خواستن در مورد سرویس صحبت کنیم من صرفا فقط و فقط نظرخودم رو میگم
کارلوویچ رو نمیشه با اندرسون و سودرلینگ مقایسه کرد چون به نظر من شما اگر جلوی کارلوویچ فقط ریترن کنی پوینت رو بردی در صورتی که جلوی اندرسون واقعا باید منتظر فورهند های قوی باشی یا حتی سورلینگ که خیلی اسپین میده و شاید خیلی وینر نمی زده اما از لحاظ بکهند از کارلوویچ بهتر بوده.
اما در کل شما سرویس بیگ سرو ها رو نمی تونی مقایسه کنی چون واقعا همه این بازیکن ها با قدرت بالایی سرویس می زنن اما زمانی یک سرو قابل مقایسه قرار می گیره که کارآمدی اون رو توی بازی ببینی در اون حالت باز من سودرلینگ رو به ایوو کارلوویچ ترجیح میدم و حتی اندرسون،حرکت سودرلینگ درسته که خیلی سریع نبوده و شاید کوین اندرسون یک کم سریع تر باشه اما از کارلوویچ خیلی بهتر بوده.البته این رو هم باید بدونیم که کارلوویچ یک سرو و والی بازه در صورتی که در مورد سودرلینگ شما خیلی والی پس از سرو نمی بینید و شاید این به علت این باشه که شاید کارلوویچ سرو بزرگ تر و بهتری داشته باشه اما به نظر خود من کارآمدی بیگ سرو بودن سودرلینگ بیشتر از کارلوویچ توی بازی بهش کمک کرده چون خب حتی توی o2 arena و بین 8 تای برتر بوده چیزی که در کارلوویچ نمیشه دید البته این رو هم باید بگیم که قد بازیکن هم خیلی مهمه شاید کارلوویچ به خاطر قد بلندترش نسبت به سودرلینگ می تونه یک کم محکم تر سرویس بزنه و تداوم در محکم بودن سرویس بیشتر باشه چون اصلش تداومه چون مثلا شاید راجر هم بتونه به اون شدت بزنه اما نه به طور مداوم.
در کل به نظر من دقت سرویس سودرلینگ و کارامدی بیشتری داره ولی یک کم قدرت ایوو بیشتره اما اندرسون هم در مقابل سودرلینگ کمی نداره اگر یک کم خودش رو در رالی بهتر کنه شاید هم به سودرلینگ برسه.
اما در مقایسه بیگ سرو خیلی آمار قطعی بدست نخواهد آمد
ممنون از توضیحات شما استفاده کردم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
شما منظورتون اینه که سودرلینگ سرویسش بهتر از کارلوویچه؟
اصلا کارلوویچ و ایزنر و تا حدودی راوونیچ رو با هیچ کسی مقایسه نکنید.
نه من اصلا حتی بازی از سودرلینگ ندیدم ولی ممنون میشم شما هم توضیح بدید
فقط میخواستم بدونم سطح بازی کدومشون بالاتره و اینطور فهمیدم که کارلویچ از اون دونفر ضعیفتره که رنکینگ هم تایید میکنه
نواک نشون داد در مقابل بیگ سرو راحت نیست اون از دوحه و این از اینجا
راستی کسی از دوستان تایید میکنه این بازی اندرسون یکی از بهترین بازیهاش بوده
بیشتر از 40 ایس و سرویسهای عالی که به سرعت امتیاز میشد
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: