Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری «روز چهارم و پایانی» دور انتخابی
Australian Open 2013 - Melbourne Park, Melbourne
Qualifying DAY 4 Results - Saturday, January 12, 2013
Winners Advance to Main Draw
Men's Qualifying Singles - Third & Final Round
Dudi Sela (3) [ISR] d. Michael Berrer (17) [GER] 4-6, 6-2, 6-4
Ruben Bemelmans (4) [BEL] d. Marsel Ilhan [TUR] 7-6 (8), 6-4
Adrian Menendez-Maceiras [SPA] d. Denys Molchanov [UKR] 6-4, 6-3
Jamie Baker [GBR] d. Donald Young [USA] 6-4, 1-6, 6-3
Ricardas Berankis (2) [LIT] d. Paul Capdeville [CHI] 6-2, 6-1
Alex Bogomolov Jr. (12) [RUS] d. Michael Yani [USA] 6-3, 4-3, Ret.i
Maxime Authom (31) [BEL] d. Florent Serra (8) [FRA] 6-4, 6-4
Cedrik-Marcel Stebe [GER] d. Tim Smyczek (11) [USA] 6-4, 6-2
Amir Weintraub [ISR] d. Diego Sebastian Schwartzman [ARG] 6-4, 6-3
Adrian Mannarino [FRA] d. Peter Polansky [CAN] 6-1, 6-3
Daniel Brands (7) [GER] d. Javier Marti [SPA] 6-4, 6-4
Daniel Munoz-de la Nava [SPA] d. Jan Mertl [CZE] 7-5, 6-0
Julian Reister [GER] d. James Ward [GBR] 6-3, 7-5
Steve Johnson [USA] d. Ryan Sweeting (21) [USA] 6-3, 6-4
Rajeev Ram (15) [USA] d. Marco Chiudinelli (25) [SUI] 5-7, 6-2, 11-9
Arnau Brugues-Davi [SPA] d. Jan-Lennard Struff [GER] 6-1, 6-3
Women's Qualifying Singles - Third & Final Round
Maria Joao Koehler (13) [POR] d. Arina Rodionova [AUS] 6-2, 4-6, 6-1
Vera Dushevina [RUS] d. Tatjana Malek (4) [GER] 4-6, 7-6 (3), 6-3
Karin Knapp (8) [ITA] d. Alison Riske [USA] 6-4, 2-6, 6-1
Chan Yung-jan (5) [TWA] d. Duan Ying-Ying (14) [CHN] 6-3, 6-1
Akgul Amanmuradova [UZB] d. Estrella Cabeza Candela (7) [SPA] 6-3, 6-4
Daria Gavrilova [RUS] d. Zhou Yi-Miao [CHN] 4-6, 6-4, 7-5
Michelle Larcher de Brito (15) [POR] d. Chanel Simmonds [SAF] 4-6, 6-1, 8-6
Greta Arn (3) [HUN] d. Tereza Mrdeza [CRO] 6-4, 5-7, 6-4
Luksika Kumkhum [THA] d. Marta Sirotkina [RUS] 7-6 (6), 3-6, 6-2
Vesna Dolonc (6) [SRB] d. Stephanie Dubois (18) [CAN] 6-1, 6-0
Lesia Tsurenko (1) [UKR] d. Cagla Buyukakcay [TUR] 6-3, 6-1
Valeria Savinykh [RUS] d. Valeria Solovieva [RUS] 6-1, 6-2
بدین ترتیب برندگان دور سوم انتخابی به عنوان صعود کننده Qualifier
در جدول اصلی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا 2013 قرار گرفتند.
دور اصلی مسابقات، از 3:30 بامداد روز دوشنبه به وقت ایران آغاز خواهد شد.
|