Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
وضعیت نتیجهگیری تیمها پس از برگزاری « روز نخست » دور یکم
WORLD GROUP - FIRST ROUND
CANADA *Leads* SPAIN 2-0
Milos Raonic (CAN) d. Albert Ramos (ESP) 67(5) 64 64 64
Frank Dancevic (CAN) d. Marcel Granollers (ESP) 61 62 62
ITALY *Levels w/* CROATIA 1-1
Marin Cilic (CRO) d. Paolo Lorenzi (ITA) 61 67(6) 46 63 62
Andreas Seppi (ITA) d. Ivan Dodig (CRO) 62 67(2) 64 64
SERBIA *Leads* BELGIUM 2-0
Viktor Troicki (SRB) d. David Goffin (BEL) 16 36 76(5) 64 64
Novak Djokovic (SRB) d. Olivier Rochus (BEL) 63 62 62
U.S.A. *Leads* BRAZIL 2-0
Sam Querrey (USA) d. Thomaz Bellucci (BRA) 63 64 64
John Isner (USA) d. Thiago Alves (BRA) 63 76(4) 63
FRANCE *Leads* ISRAEL 2-0
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. Amir Weintraub (ISR) 63 63 46 64
Richard Gasquet (FRA) d. Dudi Sela (ISR) 63 62 62
ARGENTINA *Leads* GERMANY 2-0
Carlos Berlocq (ARG) d. Philipp Kohlschreiber (GER) 36 75 62 46 45 Ret.i
Juan Monaco (ARG) d. Florian Mayer (GER) 67(4) 63 63 64
KAZAKHSTAN *Leads* AUSTRIA 2-0
Andrey Golubev (KAZ) d. Andreas Haider-Maurer (AUT) 76(2) 63 76(5)i
Evgeny Korolev (KAZ) d. Jurgen Melzer (AUT) 76(4) 63 62
SWITZERLAND *Levels w/* CZECH REPUBLIC 1-1
Stanislas Wawrinka (SUI) d. Lukas Rosol (CZE) 64 63 64
Tomas Berdych (CZE) d. Henri Laaksonen (SUI) 63 62 67(5) 61
مشروح دیگر نتایج مسابقات برگزار شده در اقصی نقاط جهان، پس از اتمام مسابقات گروهی در نیمکره غربی (امریکای مرکزی و جنوبی) و درج در وبسایت رسمی تورنمنت، منتشر خواهد شد.
AMERICAS ZONE GROUP I - FIRST ROUND
URUGUAY *Levels w/* DOMINICAN REPUBLIC 1-1
Marcel Felder (URU) d. Roberto Cid (DOM) 63 63 62
Jose Hernandez (DOM) d. Martin Cuevas (URU) 64 61 63
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I - FIRST ROUND
AUSTRALIA *Leads* CHINESE TAIPEI 2-0
Lleyton Hewitt (AUS) d. Yang Tsung-Hua (TPE) 64 64 64
Matthew Ebden (AUS) d. Chen Ti (TPE) 63 64 75
UZBEKISTAN *Leads* CHINA, P.R. 2-0
Denis Istomin (UZB) d. Wu Di (CHN) 46 46 76(4) 75 62
Farrukh Dustov (UZB) d. Zhang Ze (CHN) 46 76(8) 64 36 64
KOREA, REPUBLIC *Leads* INDIA 2-0
Cho Min Hyeok (KOR) d. Ranjeet Virali-Murugesan (IND) 61 60 61
Jeong Suk-Young (KOR) d. Vijayant Malik (IND) 64 75 30 Ret. (Cramping)i
JAPAN *Leads* INDONESIA 2-0
Tatsuma Ito (JPN) d. Christopher Rungkat (INA) 62 62 64
Go Soeda (JPN) d. Wisnu Adi Nugroho (INA) 60 60 61
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I - FIRST ROUND
POLAND *Leads* SLOVENIA 2-0
Jerzy Janowicz (POL) d. Blaz Kavcic (SLO) 63 63 75
Lukasz Kubot (POL) d. Grega Zemlja (SLO) 63 63 60
ROMANIA *Leads* DENMARK 2-0
Marius Copil (ROU) d. Frederik Nielsen (DEN) 63 76(7) 64
Adrian Ungur (ROU) d. Martin Pedersen (DEN) 62 76(3) 46 46 62
UKRAINE *Levels w/* SLOVAK REPUBLIC 1-1
Alexandr Dolgopolov (UKR) d. Andrej Martin (SVK) 62 62 75
Lukas Lacko (SVK) d. Sergiy Stakhovsky (UKR) 62 57 76(5) 64
AMERICAS ZONE GROUP II - FIRST ROUND
MEXICO *Leads* PUERTO RICO 2-0
Miguel Angel Reyes-Varela (MEX) d. Alex Llompart (PUR) 76(7) 63 76(4)i
Daniel Garza (MEX) d. Christian Garay (PUR) 62 60 63
EL SALVADOR *Leads* BARBADOS 2-0
Rafael Arevalo (ESA) d. Darian King (BAR) 63 67(1) 62 64
Marcelo Arevalo (ESA) d. Anthony Marshall (BAR) 61 61 61
VENEZUELA *Leads* GUATEMALA 2-0
David Souto (VEN) d. Sebastien Vidal (GUA) 62 61 76(5)i
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Christopher Diaz-Figueroa (GUA) 63 75 36 61
PERU *Leads* HAITI 2-0
Duilio Beretta (PER) d. Hillel Rousseau (HAI) 62 62 60
Mauricio Echazu (PER) d. Olivier Sajous (HAI) 64 63 75
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II - FIRST ROUND
NEW ZEALAND *Leads* LEBANON 2-0
Daniel King-Turner (NZL) d. Michael Massih (LIB) 61 61 60
Artem Sitak (NZL) d. Karim Alayli (LIB) 62 61 60
PAKISTAN *Levels w/* SRI LANKA 1-1
Aqeel Khan (PAK) d. Dineshkanthan Thangarajah (SRI) 46 61 42 Ret. (Cramping)i
Harshana Godamanna (SRI) d. Aisam Qureshi (PAK) 76(3) 75 76(3)i
THAILAND *Levels w/* KUWAIT 1-1
Danai Udomchoke (THA) d. Mohammad Ghareeb (KUW) 61 61 46 46 64
Abdullah Maqdas (KUW) d. Kittiphong Wachiramanowong (THA) 64 76(7) 36 36 61
PHILIPPINES *Leads* SYRIA 2-0
Johnny Arcilla (PHI) d. Issam Haitham Taweel (SYR) 64 57 61 62
Ruben Gonzales (PHI) d. Marc Abdelnour (SYR) 64 76(1) 62
EUROPE/AFRICA GROUP II FIRST ROUND
FINLAND *Levels w/* BULGARIA 1-1
Grigor Dimitrov (BUL) d. Juho Paukku (FIN) 61 61 60
Micke Kontinen (FIN) d. Alexander Lazov (BUL) 76(4) 63 64
IRELAND *Levels w/* ESTONIA 1-1
James McGee (IRL) d. Jaan Kononov (EST) 60 61 63
Vladimir Ivanov (EST) d. Sam Barry (IRL) 36 62 63 76(3)i
LATVIA *Leads* TUNISIA 2-0
Andis Juska (LAT) d. Mohamed Haythem Abid (TUN) 76(7) 63 60
Ernests Gulbis (LAT) d. Slim Hamza (TUN) 61 62 60
MONACO *Levels w/* BELARUS 1-1
Benjamin Balleret (MON) d. Dzmitry Zhyrmont (BLR) 67(6) 61 63 63
Uladzimir Ignatik (BLR) d. Jean-Rene Lisnard (MON) 64 64 60
MOLDOVA *Leads* HUNGARY 2-0
Maxim Dubarenco (MDA) d. Marton Fucsovics (HUN) 36 63 64 64
Radu Albot (MDA) d. Viktor Filipenko (HUN) 61 63 63
BOSNIA/HERZEGOVINA *Leads* LUXEMBOURG 2-0
Damir Dzumhur (BIH) d. Mike Scheidweiler (LUX) 64 64 60
Aldin Setkic (BIH) d. Ugo Nastasi (LUX) 64 60 63
LITHUANIA *Leads* CYPRUS 2-0
Dovydas Sakinis (LTU) d. Rares Cuzdriorean (CYP) 62 62 16 63
Ricardas Berankis (LTU) d. Petros Chrysochos (CYP) 61 64 60
PORTUGAL *Leads* BENIN 2-0
Joao Sousa (POR) d. Loic Didavi (BEN) 61 63 60
Pedro Sousa (POR) d. Alexis Klegou (BEN) 46 61 64 62
ویرایش توسط PowerVu : 02-07-2013 در ساعت 05:12 AM
|