نمایش پست تنها
قدیمی 06-11-2011, 06:25 AM   #3
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

خب خب خب!حرف از خاطره شد...بسی خاطره زیاد است

مطمئنن علاقمندان به تنیس بیشتر از گرند اسلم خاطره دارند تا مسترز و تورنمنت های پایین تر!

من تقریبا از 2008 تنیس رو میدیدم(البته اواخر 2007 هم بازی ها رو دست و پا شکسته دنبال میکردم)بخاطر همین خاطراتم بیشتر مربوط به سال 2008 به بعد است!

مطمئنن یکی از بدترین سال های اسطوره سال 2008 بود و من هر وقت یاد این سال می افتم برام خاطره بدی داره.

اینو هم بگم هر شکست راجر برام تلخ و دردناکه

فینال استرالیا اپن 2009 یکی از تلخ ترین خاطرات بود..چرا که منم همراه با اسطوره بغضم را ترکوندمچونکه همه تو خونه ما راجری هستن بعد از اون باخت هیچ کس چیزی نمیگفت و سکوت عجیبی تو خونه ما حکم فرما بود!

هیچ وقت رولند گاروس 2009 رو از یاد نمیبرم!فوق العاده بود...بسیار بسیار شاد شدم و تا چند روز فول شارژ به خوشحالی می پرداختمتو اون روز خودم تنها خونه بودم و به تنهایی جشن قهرمانی رو گرفتم!
امسالم یکی از خاطرات بدم در رولند بود!اصلا تحمل دیدن بازی فینال رو نداشتم بخاطر همین فقط ست اول رو نگاه کردم و وقتی دوباره به خونه برگشتم یه لحظه اوضاعم خراب شد و فشارم افتاد و به قلبم فشار اومدالبته نمیدونم چرا!این بازی خیلی برام حساس بود،اینقد برام تلخ شد که بعدش با داداشم که خودش یه راجری عجیب هست دعوام شد!کلا هر کی میدیدم باش دعوام میشد!اوضاع خیلی بدی بود...

فینال ویمبی 2009 بهترین خاطره عمرم در ویمبی بود!بسیار بسیار خوشحال شدم...بعد از اون همه ساعت،واقعا حال کردم...

تلخ ترین شکست هم در ویمبی 2008 صورت گرفت...نمیتونم راجع بهش حرف بزنم...من اواخر بازی رسیدم بخاطر اینکه تمرین تئاتر بودم!بدجور حالم گرفته شد...

ولی در کل از ویمبی همش خاطره خوب دارم.

تلخ ترین شکست عمرم!یو اس اپن 2009...جایی که راجر واقعا باید میبرد...ماه رمضون بود...از ساعت 12 تا 6 صب بیدار و منتظر قهرمانی راجر اما...واقعا برام تلخ بود چرا که بعدش اصلاخواب به چشمانم نرفت و تا چشمام میبستم همش خیال میکردم راجر برده و بعدش که یکم میخوابیدم همش خواب قهرمانی راجر رو میدیدم...چه بساطی بود...هممون بیدار بودیم و بازی رو میدیدیم...یاد آوریش برام خیلی تلخه چرا که راجر با اون قهرمانی و بعدش قهرمانی در استرالیا 2010 4 گرند پشت هم رو میگرفت...

Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: