نمایش پست تنها
قدیمی 11-09-2011, 06:01 PM   #16
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
آقا جان همه ی مردم دنیا و این فروم روی هم به اندازه ی شما سلول خاکستری ندارن ، اینو از الان بدون دیگه هی نیا واسه ما همین جلمه رو کپی پیست کن . شما عاقل ؟ باشه ؟ خیلی عاقل و فهمیده و با شعور
اگه دوست داشتی بگو هر روز همین جمله رو واست کپی پیست میکنم بلکه دست از سر کچل ما برداری
اگه لازم باشه از باقی بچه های سایت و دوست آشنا ها هم واست کمک میگیرم و میارمشون توی فروم که فقط این جمله رو به تو بگن
تو عاقل ، تو با شعور ... تو منطقی ... تو خدای همه چیز . . . تو دانای کل ... این چند عبارت رو امضای من فرض کن ، به صورت پیش فرض
تو همه ی اینا هستی
امیدوارم این کارا برای ارضای اون نیاز درونیت به شنیدن این عبارات کافی باشه

-0-0-0-0
برای بار nام ، مگه شما نگفتی منو قبول نداری؟ ول کن به حال خودمون باشیم . بنده هم روی پستم با شما نبود ، شما میخوای بپذیر میخوای نپذیر ، پشیزی برای بنده ارزش نداره
لامصب سر حرفی که خودش زده هم نمیتونه بمونه
تو منو قبول نداری منم اصلا تو رو قبول ندارم اصلا جای بحثی باقی نمیمونه

هوچی گریت که ثابت شدست، نیاز نیست هر دفعه تو پستهات تکرار کنی افشین جان، شما هوچی گر اعظم، قبول.
همین کساییکه ازت تشکر کردن، تو دلشون گفتن این هوچی گره چرا در و تخته رو به هم میدوزه، 3 تا پست زدی این تاپیک یکی از اون یکی بی ربط تر، من که سر درنیوردم.
میای به پست به من جواب میدی، بعد انتظار داری که بهت جواب ندم، چرا؟ چون قبولت ندارم، اینجا عمومیه افشین جان، من باید در محضر عموم پاسخگو باشم، وای قاطی کردم، تا حالا تو عمرم این همه مغلطه یه جا ندیده بودم.

آدمی که پست بزنه در پستش قسمتی از پست منو نقل کرده باشه بعد آخرش بگه پست من خطاب به شما نبود، چرا تو جواب دادی، دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیزاره. شاید درصدا الکل خونت از حد نرمال رفته بالاتر
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: