نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 07:12 PM   #53
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
اون موقع سطح بازیکنا بالا بود؟ مثلا کی؟ لیتون؟؟ رادیک؟؟ سافین؟؟ فررو؟؟ مثال بیار لااقل، بابا ما چیزی از تنیس حالیمون نیست ولی مثال بیار که فلانی درحد ماری بود یا در حد نواک یا در حد رافا که جلوی راجر بایسته. خوبه امسال خود راجر هم توی یو اس اپن گفته بود که واسه اولین باره 4 نفر شانس قهرمانی دارن اون موقع اینجوری بود؟ پویا جان شما بیشتر نظر شخصیتو گفتی و دلایلی نیوردی بیشتر پست شما تمسخر صحبتهای من بود و شکلک.
بهرحال تنها پاسخ شما به حرفهای من خنده، تمسخر و کلمه غلط بود.

منم که همینو دارم میگم اینکه فدرر رقیب سرسخت نداشت خوب مال همون خلأیه که گفتم

صحبتهای من در مورد اون خلاء چه ربطی به عرضه داشتن یا بی عرضه گیه رافا داره؟

والا ما مچ آپ بدو سال 2006 رافا به ما فهموند همون بقول شما بهترین سال فدرر، حالا اگه جلوی اسم راجر 17 تا بود و رافا 8 تا باز هم میگفتی مچ آپه و نباید بهش اهمیت داد؟

اینو که با استفاده از پستهای قبلی خودت جواب میدم

دوست من افشین گل همشهری عزیزم دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟ پست زیر که یادته؟ کلی مسخرم کردی و بجای جواب گفتی هیچی از تنیس نمیدونم

من یه عادتی دارم با کسانی که اصولی ر که من بهش معتقدم قبول دارن بحث می کنم. چرا که اگه اینجوری نباشه اصلا نمیشه بحث کرد و بحث بی فایده س. چون هر دو طرف از موضع خودشون کوتاه نمیان.
لیتون و رادیک و سافین سطحشون بالا نبود؟ لیتون در اون سالها (03-06) معمولا تو یو اس و ویمبی به راجر میباخت و تو رولند به نادال. از دید من سطح لیتون اون سالها در چمن الان از ماری که حتما بالاتره ، از نواک هم بالاتره (با فاصله کم) و از نادال هم کمتر نیست. و اگر به دوره فدرر نمی خورد در چمن می تونست بیش از یک گرند بگیره. راجر هم همیشه گفته لیتون از سر سخت ترین رقبای من بوده. یا آغاسی در امریکا و استرالیا با فاصله محسوس نسبت به بازیکنان الان بالاتره - منهای جوکوویچ امسال که در یک سطح هستن تقریبا- حالا اگه شما نظرت کاملا با این مخالفه ، از دید من دیگه نمیشه بحث کرد.
در مورد تمسخر هم تکرار می کنم : از دید من اینکه سطح تنیس الان خیلی بالاتر از 03-06 ه مسخره س. شما دلیل محکمی آوردی مگه؟ نظر من شخصیه ، مال شما کارشناسانه س؟ اون 22 تا گرند نادال چه جوری حساب کردی؟ بگو مام یاد بگیریم. من نخواستم منطقی ازون پستت ایراد بگیرم ، اگه بخوای سر تک تک جملاتش بحث دارم. متاسفانه الان حوصله م کم شده.

مثال :

" وقتی رقیبی مثل رافا ظاهر شد فدرر رو توی 7 تا اسلم ناکام گذاشت ولی اگه مثل قبل از 2007 رقیب نداشت بازهم اون هفتارو میبرد اما رافا در حضور راجر 10 تا اسلم برده. "

نادال در حضور راجر 10 اسلم برده . فدرر در حضور نادال چنتا برده؟

ویمبلدون : 5 تا : 04 نادال غایب بود . 09 هم که مصدوم بوده ، اهمیتی نداره. به هر حال در دوره نادال بوده. مصدومیت نقطه ضعف هست ، نه قوت.

استرالیا : 4 تا . 06 نادال غایب بود ، بازم کاری به دلیلش ندارم . 2005 هم که رولندو نادال برده ، پس 06 کاملا در دوره نادال حساب میشه.

امریکا : 5 تا.

رولند : 1. فدرر کسیو برد که نادال بهش باخته بود ، حالا نادال آماده نبوده یا مصدوم بوده مشکل ما نیست.

مجموع : 15 تا. اگه میخوای بگی نادال اون موقع بچه بود ، جوابش اینه : فدررم الان سنش بالا رفته. از نظر من دوره نادال یعنی از وقتی که نادال بازی می کرد نه از وقتی که اوج گرفت. اگه تعریفت اونه ، عیسی به دینش ، موسی هم به دینش.

یه کار می تونیم بکنیم. شما به عملکرد کلی این بازیکنا در چمن و امریکا نمره بده (بدون در نظر گرفتن حریف به خود شخص نمره بده):
ماری - نادال - جوکو ، لیتون - آغاسی - سافین - رافتر - سمپراس ، فدرر 03-06 یا 7 ، فدرر 60 یا 7 - الان
اونجوری شاید بشه بحث کرد.
این که اولین بار 4 نفر شانس دارن ، چه ربطی به سطح بالا داره؟ از دید من به دلیل سطح پایینه.
مثلا سطح الان ماری از رادیک و هیوئیت بالاتر بوده؟

پ . ن. : بعد از نوشتم این مطلب ، پست پویان عزیز ر دیدم که اگه قبلا می دیدم دیگه این پست ر نمی دادم. هر چی من خواستم بگم گفته بود. پویان

پست بابک هم به گونه ای دیگر حق مطلب ر به جا آورد از دید من.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
میبینم که شور و شیدایی بهترین تنیسور تمام ادوار تنیس , در طول این سال ها بد جوری به رفقا فشار آورده !! ببینید موضوع تاپیک چی بوده و به کجا کشیده شده
سعی می کنم بحث ادامه نداشته باشه ، چون فایده نداره.

Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: