Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز دوازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ دهـم بهمن ماه سال 1393 به وقت ایران:
پیشبینی وضع هوا: نیمهابری، خنک / بیشینه دما: 20 درجه/ رطوبت: 48 درصد/ سرعت باد: 15 کیلومتر
آغاز پوشش تلویزیونی از کانال رایگان ESPN Caribbean با گزارش انگلیسی:
از ساعت 12:00 نیمروز آدینـه به وقت ایران
Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Twelve: Friday, 30th of January, 2015
Rod Laver Arena — From 7:30 AM IRST
i1. Mixed Doubles - Semi-Finals
Martina Hingis (SUI)[7]/Leander Paes (IND)[7] vs. Su-Wei Hsieh (TPE)/Pablo Cuevas (URU)i
Not Before 8:30 AM IRST
i2. Women's Doubles - Final
Bethanie Mattek-Sands (USA)/Lucie Safarova (CZE) vs. Yung-Jan Chan (TPE)[14]/Jie Zheng (CHN)[14]i
Night Session — From 12:00 PM IRST
i3. Men's Singles - Semi-Finals
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Stan Wawrinka (SUI)[4]i
Margaret Court Arena — From 7:30 AM IRST
i1. Legends' Doubles
Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Johansson (SWE) vs. Thomas Enqvist (SWE)/Mats Wilander (SWE)i
Not Before 8:30 AM IRST
i2. Mixed Doubles - Semi-Finals
Sania Mirza (IND)[1]/Bruno Soares (BRA)[1] vs. Kristina Mladenovic (FRA)[3]/Daniel Nestor (CAN)[3]i
Show Court 3 — From 7:30 AM IRST
i1. Junior Girls' Singles - Semi-Finals
Greet Minnen (BEL) vs. Tereza Mihalikova (SVK)i
i2. Junior Boys' Singles - Semi-Finals
Seong-chan Hong (KOR)[7] vs. Akira Santillan (AUS)[16]i
i3. Junior Girls' Doubles - Final
Katharina Hobgarski (GER)/Greet Minnen (BEL) vs. Miriam Kolodziejova (CZE)[2]/Marketa Vondrousova (CZE)[2]i
i4. Junior Boys' Doubles - Final
Jake Delaney (AUS)/Marc Polmans (AUS) vs. Hubert Hurkacz (POL)[8]/Alex Molcan (SVK)[8]i
Court 6 — From 7:30 AM IRST
i1. Quad Wheelchair Singles
Dylan Alcott (AUS)[2] vs. Lucas Sithole (RSA)i
i2. Junior Girls' Singles - Semi-Finals
Katie Swan (GBR)[14] vs. Dalma Galfi (HUN)[5]i
i3. Junior Boys' Singles - Semi-Finals
Roman Safiullin (RUS)[1] vs. Djurabeck Karimov (UZB)i
Court 7 — From 7:30 AM IRST
i1. Quad Wheelchair Singles
David Wagner (USA)[1] vs. Andrew Lapthorne (GBR)i
i2. Women's Wheelchair Doubles - Final
Yui Kamiji (JPN)[1]/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Jiske Griffioen (NED)[2]/Aniek Van Koot (NED)[2]i
i3. Men's Wheelchair Doubles - Final
Shingo Kunieda (JPN)[1]/Stephane Houdet (FRA)[1] vs. Gordon Reid (GBR)/Gustavo Fernandez (ARG)i
|