نمایش پست تنها
قدیمی 03-25-2011, 09:56 PM   #30
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
اولا منظور من از مادرید و کانادا و توکیو و ... این بود که رافا طی سالهای گذشته در نیمه ی دوم سال جام های معتبری رو گرفته نه که همه رو با هم ببره بهتره یه مراجعه ای به آرشیو سالهای اخیر بکنید!!

ناوراتیولا همه ی حرفش این بوده که فدرر ممکنه گرند اسلم ببره ولی نامبر وان نمیشه حالا شما میای برداشت دل به خواهی می کنید که بگید حرف فدرر بجا بوده مشکل از شماس، ولی این حرف ناوراتیلوا نبوده...

اگه منظور شما چیزی غیر از اهمیت جام بود که خب خیلی بازیکنای رده ی فیوچرز هم تو نیمه ی دوم سال 5-6 تا تایتل بردن پس اونام پرفورمنسشون از رافا بهتر بوده لابد

در مورد نیمه ی دوم سال رافا، شما بدون داشتن اطلاع از Surface مورد علاقش و Least Favorite Surface یا با علم بر این و نادیده گرفتن حقیقت خواستی یه چیزی بپرونی که قدرت اول فصل رو نداره!! پس اندی موری هم وسط سال قدرت اول سال رو نداره و یهو آخر سال قوی میشه؟؟ یا بازیکنائی که خاک زمین مورد علاقشون نیست هم لابد یهو تخلیه قدرت میشن؟

در رابطه با اسمایلی هم من یا هر کسی دیگه هر چیزی که دوست داریم میزاریم و من به اینکه شما چه برداشتی می کنی نگاه نمی کنم میتونید پست من رو Ignore کنید و جواب ندید که یه وقت بهتون بر نخوره وقتی هم که جواب میدید جواب درستی بدید نه که همش دم از منطق نداشته ی خودتون بزنید و بنده رو متهم به بی منطقی بکنید چرا که فقط نظر من احساسی نیست...
شما یک مراجعه بکن ببین این چند سال اخیر کی بهترین رکورد رو در 6 ماه دوم در بردن جام رو داشته. این برادشت اشتباه شماست از حرفای این خانم . حتی اگر حرفای شما درست باشه و نظرش این باشه که راجر اسلم میبره اما نامبر 1 نمیشه باید بگم که اگر راجر اسلم ببره به قطع نامبر 1 هم میتونه بشه چون 4-5000 امتیاز در سیستم رنکینگ فعلی که یکباره 4000 امتیاز میتونه در 1 گرند اسلم جا به جا بشه عدد نجومی نیست.
خدای نکردش هم میگم. اگر شبیه 2009 نادال مصدوم شه یا اصلا در راند 1 حذف شه و راجر قهرمان شه 4000 امتیاز تقریبا در رنکینگ عوض میشه. پس انقدر فرا فکنی نکنین. اگر راجر اسلم ببره . نامبر1 هم خواهد شد.
چه ربطی به اینکه سطح زمین مطابق میل نادال نیست داره؟ بحث من اینه نتایج اول سال رو نمیتونه بگیره! تمام. حالا به هردلیل . هرچند که نشون داده در هارد هم مشکلی نداره اونقدرا که شما فکر میکنی. اگر داشت استرالیا را نمیبرد. ایندیان ولز و میامی رو هم اکثرا فینالیست و...نبود. کی حرف از قدرت فیزیکی و سطح زمین زد؟ حرف نداری از خودت یه چیزی در میاری...گفتم نمیتونه نتایج اول سال رو بگیره. حالا به چه دلیل؟ الان مورد بحث ما نیست به چه دلیل.
یواش خواهشا. اصلا برای من مهم نیست شما میخندی. تا صبح هم میتونی به حرفام بخندی بنده هم هرجور دوست دارم برداشت میکنم. اما گفتم این تمصخری که استفاده میکنی نه تنها که قشنگ نیست بلکه نشان دهنده اینه که جوابی نداری و با فرا فکنی میخوای به پست ها با زور جواب بدی.
حرفایی که اصلا به بحث ربطی نداره میای مطرح میکنی که بحث رو از راه اصلیش خارج کنی که کل کل راه بندازی.اصلا خدا وکیلی برو ببین کدوم یکی از حرفایی که داری میزنی ربطی به پست قبلش داره که من زدم.

Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: