نمایش پست تنها
قدیمی 08-09-2011, 07:21 PM   #128
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

جيمي كانرز باور دارد كه فدرر دوباره مي‌تواند به رنكينگ 1 بازگردد.

جيمي كانرز تنيسور بازنشته آمريكايي كه در دهه 70 ميلادي 160 هفته متوالي در صدر رنكينگ تنيس مردان بوده است،اعتقاد دارد كه فدرر 30 ساله مي‌تواند به صدر رنكينگ بازگردد.
كانرز:"من فكر مي‌كنم كه او هنوز در فرم خوبي است،پس 30 سالگي مشكلي براي او نيست.او در مسابقات خيلي زيادي شركت كرده است ولي اگر مي‌خواهد در همين سطح بازي بماند بايد وقت زيادي را صرف تمرين بر روي نقاط صحيح كند.قطعا من اين كار را غيرممكن نمي‌بينم ولي در حال حاضر فقط يك نفر حريف او نيست،بلكه بازيكناني مانند جوكوويچ،نادال،موراي و بازيكنان رو به پيشرفت ديگر در مقابل او هستند."

===========================================================
مربي بدنساز مونفيس، او را در چند هفته آينده هدايت مي كند.

گائل مونفيس مي‌گويد كه مربي بدنسازش،پاتريك چاماين (Patrick Chamagne) او را در چند هفته آينده هدايت خواهد كرد.مونفيس ماه گذشته از مربي خود راجر رشيد (Roger Rasheed) جدا شد.
مونفيس:"من خودم را باور دارم ولي براي رسيدن به مراحل بالاتر بايد باور و تحمل خود را بيشتر كنم. من وقتي دو ساعت تمرين مي‌كنم،احساس مي‌كنم كه 30 دقيقه ديگر را بايد به آن اضافه كنم.من براي پيشرفت بايد چيزي را از درون خود احساس كنم.من فكر مي‌كنم كه به حريفم بيش از حد احترام مي‌گذارم.شايد نياز است تا كمي خودخواه‌تر باشم.در اين صورت مي‌توانم به فينال مسابقات برسم."
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: