نمایش پست تنها
قدیمی 03-05-2011, 12:31 AM   #22
payam
Member

پستها: 30
سپاس: 187
در 28 پست 183 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
دوستان من 6 ماهه تنیس کار میکنم 18 سالمه میتونم امیدوار باشم حدافل تو سطح ایران به جای برسم؟
من میخوام بکهند دو دستمو به یه دست تغییر بدم چون ازادی عمل بیشتری داره چقدر طول میکشه با هاش ست شم؟
دوست عزیز اگه مربی خوبی داری ایشون میتونن نظر بدن. به هر شکل بستگی به اراده خودتون داره ممکن دیر شروع کرده باشی ولی ممکنه, ببین من یه شاگردی تو سن شما دارم که تو کمتر از ده جلسه بکهند و فورهندشو از یکی دیگه از شاگردانم که شاید یه ساله یا بیشتره داره توپ میزنه خیلی اصولی تر,بهتر و با استایل بهتر میزنه البته واقعا از لحاظ بدنی عالی و پیگیرو با ارادست. کسانی هستن چند ساله بازی میکنن اما نمی تونن چند تا رالی کنترلی ساده در حده وارم اپ(گرم کردن) بزنن البته من همیشه از کسانی که می خوان تنیس رو شروع کنن می پرسم ایا می خوان واقعا کار کنن که حرفه ای بشن یا تفریحی بازی کنن یا بی تعارف می خوان فقط واسه کلاس گذاشتن بازی کنن اگه واقعا می خوای حرفه ای بشی و درآمد خوب داشته باشی اول اینکه اگه از لحاظ مالی مشکل نداری برو کشورهای صاحب تنیس اما اگه از نظر مالی این امکان وجود نداره پس باید یه مربی که بتونه عالی بازی کنه پیدا کنی در غیر این صورت باید یه مربی خوب و یه پارتنر(حریف تمرینی) عالی داشته باشی(چون زمانی پیشرفت می کنی که با یکی خیلی بهتر از خودت بازی کنی تا بهش برسی مثلا یکی از دلایل پیشرفت کشتی در شهرستان جویبار همینه افراد جدید با کسانی کشتی میگیرن که از قهرمانانه جهان هستن. البته در هر ورزشی همینه گر چند بدنسازی,تغذیه,مکملهای مجاز و... که این ها رو مربی با مشورت و معرفیت به افراد متخصص بهت باید بگه) بعد باید به همراه مربی بازی هاتو ضبط و بعد تماشا کنی و بازیتو با بازیکنانی که نزدیک بهت بازی میکنن قیاس کنی یادت باشه هر کسی روش خاص خودشو داره مثلا نادال مدل فورهندش یه جوره ترویسکی یه جوره عجیب سرو میزنه و... ببین نمیشه این طوری توضیح داد شمارمو میدم تماس بگیر ببینم چه کار می خوای بکنی و تو کدوم شهر زندگی میکنی تا اگه تونستم یه مربی بهت معرفی کنم از حرف دوستان هم ناامید نشو البته این طفلی ها هم چون مثل من اذیت شدن دلشون پره اما الان خیلی داره بهتر میشه
دوستان عزیزم خواهشا بهم کمک کنیم لا اقل ما مثل روئسای محترم نباشیم که واسه پست و سمت با هم میجنگن کاری کنیم که از این نسل به بعد به درد هم بخوریم باور کنید از همین جا ها شروع میشه واقعا چی از زاپن و کره و... کمتر داریم والا بهتریم اما باور نداریم امیدوارم ناراحت نشید شاید از خیلی دوستان جمع از لحاظ سنی بزرگتر باشم اما واقعا خوشحال میشم و افتخار میکنم بتونم به دوستی حتی در حد یه کلمه چه در این زمینه چه در موارد دیگه ای که بتونم کمک کنم.گفتگو,پیگیری,بحث خیلی خوبه اما مایوس کردن,ناراحت کردن,بی حرمتی بهتر از من میدونید خواهشا بیاید پشت هم باشیم تا به هم افتخار کنیم
payam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی payam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: