نمایش پست تنها
قدیمی 04-25-2016, 08:48 AM   #223
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : درخواست کمک - شروع آموزش- مشاوره هزینه ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza_Alemi نمایش پست ها
سلام دوستان
1-من بصورت مبتدی از 21 سالگی دو دوره با مربی کلاس های عمومی رفتم و بعضی موقع ها هم تفریحی با دوستان بازی کردم الان 23 سالمه و تنها دلیل اینکه یکم زجر آوره اینه که قدم 165 سانتی متره وزنم 58 کیلو هست و ورزش تنیس هم مستلزم جسه بزرگ و قد بلنده درسته که تیکنیک و تاکتیک مهمه اما توی این چند وقته متوجه شدم که تنیس سینگل به درد افراد مثل من مناسب نیست و بهتر دوبل بازی کنم آیا شما هم با طرز فکر من موافقیت یا من بد برداشت میکنم چون هرچی ورزشکار دیدم همشون قدشون متناسب و بلند بوده

2-هزینه های لوازم متوسط تنیس برای من که شرایط مناسب مالی ندارم خیلی گرون شده بخصوص میخوام با مربی خصوصی برم که هرکدمشون یه قیمت و سبک بازی دارند باتوجه به هزینه های زمین و خرید راکت و کفش باید یک تومن کنار بزارم تا بتونم بصورت اصولی و درست تنیس بازی کنم

3-اطلاعاتی از مسابقات میخواستم بدونم الان هزینه شرکت در مسابقات کوچیک و متوسط و بزرگ توی ایران بخصوص مشهد چقدر آیا برای شرکت در مسابقات نیاز به سطح خاصی هست یا نه همه میتونند شرکت کنند و افراد شرکت کنند طبقه بندی میشن یا نه ؟ منظورم تست میگیرند تا مشخص بشه کدوم رده و با هم سطح خودت مسابقه بدی ؟
دوست عزیز
در مورد مطلب شماره 1 حق با شماست، تنیس قد بلند می خواد ولی با قد کوتاه هم می شه موفق شد، مثلاً Dominica Cibulkova با قدی حدود 1.60 الان در جمع تنیس بازان خوب دنیاست.
در مورد 2 و 3 هم باید سایر دوستان نظر بدن.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول