نمایش پست تنها
قدیمی 03-24-2010, 01:53 PM   #2
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
پس از بیاباني کالیفرنیایی،آيا راجر بعد از شكست مقابل باگداتيس در اولين مسترز1000سال،آماده رقابت در دومين سري رويداد مسترز1000سال هست؟
همانند ديگر سيدهاي خوب و تاپ،روجر نيز دور اول بازي ها و به اصطلاح first round معاف است و bye ميخورد.
روجر در اولين بازي خود با يك بازيكن qualifier يا Potito Starace ATP73ايتاليايي بازي خواهد كرد.
پس از ديدار با آلبرت مونتانس اسپانيايي(31) امكان دارد كه،روجر با ژيل سيمون(24) يا توماس برديچ(20)برخورد كند. فرناندو ورداسكو(12)،ماركوس باگداتيس(30) ومارين چليچ(9)،بازيكناني هستند كه مي توانند تا مرحله يك چهارم نهايي خودشون و بالا بكشند.
در مرحله نيمه نهايي شايد تكرار فينال استراليا 2010 را مشاهده كنيم.اندي موراي در اين تورنمنت انتظار اين لحظه را مي كشد چون پس از پايان مسابقه فينال استراليا گفت كه:من و روجر دوباره همديگر و ميبينيم.مطمئنن اگه اين دو بازيكن به مرحله نيمه نهايي برسند بازي زيبايي را مشاهده خواهيم كرد.

حال اين سوال در ذهن همگان ميچرخد كه آيا روجر فدرر منتهي به گرند اسلم هست؟يا در مسترزها نيز مي تواند قدرت نمايي كند؟آيا راجر در بعضي از بازي هاي مسترز براي قهرماني نميجنگد؟و بسياري سوال هاي ديگر كه شايد در اين مسترز به جواب آن خواهيد رسيد!!!
دوست عزيز سلام

در جواب پاراگراف اخرتون بگم كه:

شما وقتي ميخواي زحمت بكشي زحمتتو بيشتر برا 1000 ميزاري يا 2000؟

از نظر من قطعا راجر تلاشي رو كه برا گرند اسلم ميكنه برا مسترز نميكنه!!!!
راجر هميشه تواناييشو در رخ همگان نشون ميده!!!!

به عقيده من راجر به عنوان ازمون و خطا به مسترز ها نگاه ميكنه!!!!!

مسترز و 500 يه تمرينه برا راجر و گرند اسلم يه امتحانه و بهتر بگم:
500 يه تمرينه كلاسيه و مسترز ميان ترمه و گرند اسلم پايان ترمه

به عقيده من راجر اگه سينسيناتي رو نميبرد قطعا يو اس اپن رو ميبرد!!!!
و رولند رو هم كمي سخت به دست اورد مخصوصا بازي با هاس و خوان دلپترو!!!
و در ويمبلدون بهترين كار ممكن رو انجام داد كه در تور هاي قبلش شركت نكرد!!!!

كه به نظر من توي اين سن طرز فكرش خيلي از رافا بهتره!!!!

فك كنم جواب سوالتون رو داده باشم اگه خواستي توضيحش رو ميتونم بيشتر و بيشترش كنم

موفق و موئد باشي
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: