نمایش پست تنها
قدیمی 11-23-2014, 12:52 AM   #122
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
ببین بچه پرو در حد و اندازه ای نیستی دیگه بخوام جوابت رو بدم.خجالت نمیکشی انقدر دروغ میگی؟تو اول نگفتی فحش هایی که کینگ به تو داد حق منه؟؟ که من جوابت رو دادم گفتم خودت لایقشی...خجالت نمیکشی انقدر دروغ میگی؟حیا نمیکنی؟بهتره این بحث رو تموم کنیم.
برادر عزیزم من که بهت گفتم این با حرف زدن درست نمیشه.و کارهاش رو هم که دیدی مثل خاله زنک می مونه.شما اگه به انسان یک بار یا دو بار یا نهایتاً چند یک نکته ای رو گوشزد کنی متوجه می شه.پس این که هیچ گونه حرفی توی مغز پوکش نمی ره معلومه که انسان نیست و چزو چهارپایان هست. حالا نوعش رو باید دامپزشک مشخص کنه.ولی فکر کنم احتیاج به قفس داشته باشه.چون اهلی نیست و خیلی درنده و وحشیه.پس عزیز دلم وقتی شما با انسان صحبت نمی کنی به خودش واگذارش کن.و فقط براش دعا کن که خدا نجاتش بده.در نتیجه بازهم می گم حیف وفت عزیزت نیست که برای این جانور می ذاری.از این به بعد هر چی پارس کرد و هر چی مطلب حتی توهین آمیز نوشت اصلاً و ابداً محل نذار.چون حیوان رو که ما نمی تونیم رام کنیم .بلکه باید به متخصصان جانورشناسی واگذار کنیم.شما محلش نذار خودش چند دفعه که واق واق کنه خسته می شه.برادر عزیزمن همونطور که تو پست قبل خدمت شما عرض کردم دیگه باهاش کل کل نمی کنم .شما هم به هیچ عنوان محل بهش نذار.بذار اینقدر زوزه بکشه که گلوش پاره بشه.به امید قهرمانی سوییس در جام دیویس.شب خوش.
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: