نمایش پست تنها
قدیمی 02-19-2012, 10:54 PM   #5
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

قهرمانی آزارنکا در دوحه

در بازی نهایی زنان در دوحه،امروز زن شماره یک جهان و قهرمان استرالیا،ویکتوریا آزارنکا در مقابل سید سوم بازیها، سامانتها استوسور از استرالیا قرار گرفت.
ویکا تونست با غلبه بر مصدومیت به هدف بزرگ خود، قهرمانی در تورنمنت قطر دست پیدا کند. او در این مسابقات حتی یک ست را هم به حریفان واگذار نکرد.
او در تورنمنت اول خود در سال 2012 تونست به کار بزرگی دست بزند و با یک قهرمانی شیرین برای اولین بار به رنک 1 تنیس زنان هم دست پیدا کند. ویکا با قهرمانی در قطر توانست به رکورد 17 پیروزی پیاپی در فصل 2012 برسد. او در این فصل هنوز شکست نخورده.
آزارنکا برای قهرمانی در قطر روز چندان سختی نداشت. او در ست اول به راحتی تونست استوسور رو بریک کند و 4-1 پیش بیوفتد. او با بازی هجومی و برتر خود موفق شد ست اول را با نتیجه 6-1 به سود خود به پایان ببرد.

در ست دوم هم استوسور حرفی برای گقتن نداشت. او سه گیم آغازی ست دوم را هم به آزارنکا تقدیم کرد. آزارنکا ست دوم را هم به سادگی با نتیجه 6-2 به سود خود به پایان برد تا در یک بازی باور نکردنی بتواند به مقام قهرمانی برسد.
" این شگفت انگیزه. من نمی تونم باور کنم که امروز تونستم به این شکل تنیس بازی کنم.من می دونستم که امروز از نظر بدنی 100 درصد آماده نیستم بنابر این سعی کردم تغییر کنم و خودم را با بازی تنظیم کنم. من امروز سوپرایز شدم، همه چیز خیلی خوب پیش رفت. " ویکا گفت
او امروز ترس شدیدی داشت، زیرا ممکن بود هر لحظه مصدومیت مچ پایش تشدید شود. او گفت" من سعی می کردم رالی ها را کوتاه کنم و از شرایط باد درست استفاده کنم . تلاش کردم تا می توانم هجومی بازی کنم. نباید اجازه میدادم او بازی را در دست بگیرد، اگر این اتفاق می افتاد او به هر شکلی که دوست داشت بازی می کرد. سامانتها سرویس های خیلی قوی داشت و ضربات محکمی می زد به همین دلیل من سعی می کردم که از بیس لاین و از راه دور با او بازی کنم."
آزارنکا با پیروزی امروز در هد تو هد 6-0 از استوسور پیش افتاد.
استوسور پس از پایان مسابقه گفت: " او به خوبی تونست امروز بازی من رو خنثی کنه. من فکر می کنم که امروز نتوانستم از سرویس های سنگینم زیاد استفاده کنم. من نتونستم پس از عقب افتادن به بازی بر گردم. بازی ویکا پس از قهرمانی در استرالیا در حال رشد است."
تورنمنت بعدی ویکتوریا آزارنکا در دبی است. او سال قبل در مرحله اول این مسابقات شکست خورد و حذف شد. مسابقات دبی در بخش زنان از فردا آغاز می شود.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: