نمایش پست تنها
قدیمی 01-20-2012, 10:15 AM   #15
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

آزارنکا هم چنان در ملبورن می درخشد

سید سوم مسابقات ویکتوریا آزارنکا امروز با غلبه بر مونا بارتل از آلمان تونست به مرحله چهارم برسد. آزارنکا که در دو مرحله اول فقط دو گیم را از دست داده بود در این مسابقه 6 گیم را به حریف 21 ساله خود واگذار کرد. بارتل در این مسابقه 20 وینر را زد و این یعنی 1 وینر بیشتر از سید سوم . او 3 بار توانست آزارنکا را بریک کند اما هرگز نتونست از بریک پوینت هایی که به دست اورد استفاده کند. 3 بریک پوینت بارتل زمانی به دست آمد که آزارنکا در شرایط سرو فور مچ بود. اما ویکا فرصت استفاده را به حریف آلمانی خود نداد و در نهایت در پنجمین مچ پوینت تونست کار رو تمام کنه و راهی دور چهارم بشه.

ویکا پس از بازی گفت : " من امروز یه ذره........ نه عصبانی نبودم اما احساس بدی داشتم در هنگام تمام کردن مسابقه زیرا من چند بار فرصت داشتم که بازی رو ببرم اما نمی توانستم از این فرصت ها به درستی استفاده کنم. گاهی اوقات شما بهتون فشار میاد و این برای اینکه شما بتونین به کارتون ادامه بدین ضروریه.
من در سال گذشته نمی توانستم خودم را کنترل کنم . راکت میشکستم. گریه می کردم و ....... اما امسال تمام تلاشم را می کنم که به خودم مسلط باشم. "
بدین ترتیب ویکتوریا آزارنکا در مرحله چهارم باید به مصاف ایوتا بنسووا از جمهوری چک بره. بنسووا در مرحله سوم از سد براتچیکووا تنیسور روسی گذشته است .

زن شماره یک در راند چهارم مسابقه می دهد

سید اول مسابقات کرولاین ووزنیاکی امروز با غلبه بر حریف رومانیایی خود ( 6-2 6-2) مونیکا نیکولسکو به دور چهارم رسید.
ووزنیاکی تمام تلاش خود را در ملبورن می کند تا اولین گرند اسلمش را بدست بیاورد . او در 68 هفته گذشته در رنکینگ 1 تنیس زنان قرار داشته اما هرگز تا کنون موفق به بردن گرند اسلمی نشده. از او نظرش را راجع به 68 هفته نامبر وانی بدون گرند اسلم پرسیدن و او در پاسخ گفت : " من مسابقه می دهم. تمرین می کنم و تلاش می کنم که به بهترین فرمم در ملبورن برسم. برای من خیلی مهمه که بتونم بازیم رو بهبود ببخشم. اگر بتونم این کار رو بکنم می تونم در سطح بالاتری تنیس بازی کنم. اگر شما در مسابقات پیروز شوید رنکینگ شما به صورت اتوماتیک بهبود پیدا می کنه و این طبیعیه"

او پس از دیدار امروزش گفت : " من احساس خیلی خوبی دارم . آب و هوا برای بازی کردن خیلی مناسب بود. دما خیلی خوب بود. ما در این بازی رالی های طولانی داشتیم زیرا او اکثر توپ های مرا بر می گردوند. او فورهند اسلایس خیلی خوبی داشت اما در بیشتر مواقع در به پایان رساندن امتیازات مشکل داشت. اما این به من ربطی نداره. من احساس می کنم که امروز خوب تونستم بازی رو کنترل کنم. "

بدین ترتیب ووزنیاکی باید در راند 4 به مصاف یلنا یانکوویچ صرب بره.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: