نمایش پست تنها
قدیمی 11-08-2010, 05:47 PM   #20
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

اشتیاق نادال برای لندن:

رافائل نادال مرد شماره یک تنیس دنیا چند روز پیش از مسابقات مسترز پاریس انصراف داد.دکتر وی به او توصیه کرده که شش یا هفت روز قبل از سرگیری تمرین ها باید استراحت کنه.
وی در این باره گفت:مطمئنن،برای من تورنمنت پاریس یک تورنمنت ناامیدکننده نمی باشد،این آخرین مسترز سال هست و یکی از تورنمنت های مورد علاقه من در جهان پس این تصمیم ساده ای نیست.
این آسیب دیدگی مشکل بزرگی نیست،اما من باید مراقب باشم.،چرا که اگر من اکنون آسیبی ببینم،برای من بسیار مشکل می شود که بتوانم بازی خوبی در لندن و سال آینده انجام دهم.من در مورد لندن نگران نیستم.
او در مورد مسابقات لندن گفت:
من قصد دارم تمام توانم را در دستانم جمع کنم تا بتوانم یک بازی خوب را ارائه بدهم.این هدف من است و من سعی می کنم که عملکرد سال گذشته خودم را بهبود ببخشم.من فکر می کنم متمرکز شده ام برای انجام این امر مهم.
ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد،من متمرکز هستم تا بتوانم با تلاش خودم یک بازی خوب را ارائه بدهم.این سخت ترین سطح مقابل سخت ترین حریفان هست.پس احتمالا مشکل تر از تورنمنت هایی باشد که من در طول سال آنها را برده ام،اما من اینجا هستم تا تلاش کنم.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: