Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست مسابقات تیمی تنیس 2014 دیویس کاپ
برنامه زمانبندی برگزاری « روز سوم و پایانی » دور نخست مسابقات گروه جهانی و گروههای منطقهای رقابتهای ملی تنیس Davis Cup 2014 در روز یکشنبـه مورخ 13 بهمن ماه سال 1392 به وقت ایران:
(دیدارهایی که در «منطقهی ما» امکان دریافت تصاویر مسابقاتشان وجود دارد)
Davis Cup 2014 — World Group 1st Round — Day 3
Order of Play — Sunday, 2nd of February, 2014
Davis Cup 2014 — World Group — First Round
i15:30 Richard Gasquet (FRA) vs. Lleyton Hewitt (AUS)i
i15:30 Dusan Lajovic (SRB) vs. Roger Federer (SUI)i
i17:30 Ilija Bozoljac (SRB) vs. Stanislas Wawrinka (SUI)i
i17:30 Jo-Wilfried Tsonga (FRA) vs. Nick Kyrgios (AUS)i
i18:00 Carlos Berlocq (ARG) vs. Fabio Fognini (ITA)i
i20:30 Juan Monaco (ARG) vs. Andreas Seppi (ITA)i
Group I — Europe/Africa — 1st Round — Day 3
i15:30 Dmitry Tursunov (RUS) vs. Jerzy Janowicz (POL)i
i15:30 Sergiy Stakhovsky (UKR) vs. Victor Hanescu (ROU)i
i17:30 Karen Khachanov (RUS) vs. Michal Przysiezny (POL)i
i17:30 Iliya Marchenko (UKR) vs. Adrian Ungur (ROU)i
i18:30 Blaz Kavcic (SLO) vs. Joao Sousa (POR)i
i20:30 Janez Semrajc (SLO) vs. Gastao Elias (POR)i
Group I — Asia/Oceania — 1st Round — Day 3
i08:00 Somdev Devvarman (IND) vs. Yang Tsung-Hua (TPE)i
i10:00 Yuki Bhambri (IND) vs. Chen Ti (TPE)i
Group II — Europe/Africa — 1st Round — Day 3
i14:30 Hicham Khaddari (MAR) vs. Gilles Muller (LUX)i
i15:30 Damir Dzumhur (BIH) vs. Alexandros Jakupovic (GRE)i
i15:30 Maxim Dubarenco (MDA) vs. Mohamed Safwat (EGY)i
i16:30 Yassine Idmbarek (MAR) vs. Ugo Nastasi (LUX)i
i17:30 Mirza Basic (BIH) vs. Markos Kalovelonis (GRE)i
i17:30 Radu Albot (MDA) vs. Karim Hossam (EGY)i
Group II — Asia/Oceania — 1st Round — Day 3
i10:00 Abdullah Maqdas (KUW) vs. David Agung Susanto (INA)i
i12:00 Mohammad Ghareeb (KUW) vs. Elbert Sie (INA)i
|