نمایش پست تنها
قدیمی 11-20-2013, 07:39 PM   #12
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
دوست عزيز از كجا فهميدي كه مطالبش چرته ، زير اونايي كه ميگي چرته ، خط بكش ، بعد مي فمي كه چرت نيست ، ديدگاه شما با نويسنده مطلب توي اون سايت فرق مي كنه ، به هرحال توليد خبر هم يك سري اشتباهاتي داره ، مثل تمام خبرگزاري ها و رسانه ها، شما همين روزنامه ها را بخون ، يك خبر را به چند صورت و مدل گزارش مي كنند كه تفاوت هايي درش وجود داره ، نه ايران كل دنيا ، من هر روز مطالب اين سايت را مي خونم ، اگه به قول شما چرت بود ، ازش رد ميشم ، و گرنه به معلوماتم اضافه مي كنم. با اون مطلبت كه "هاي لايت" كردم هم به شدت مخالفم ، "چون مسابقه نيست "، اخبار خاصي توليد نميشه ؟ حرف شما كه خيلي چرت تر از مطالب اين سايت بود . برو امروز سايت را سر بزن ، خوب مسابقه نيست كه نيست اما درباره كتاب اندي ماري گزارش و مطلب آورده؟ در رابطه با آقا پيمان كه از يك نفر شنيده اند مطالب اين سايت ايراد داره ، توي ايران همه از هم ايراد ميگيرند ، نغوذباالله خدا هم باشي روت ايراد ميذارن ،پس چون يك نفر گفت نبايد كل محتويات سايت را زير سئوال برد شما كه از تنيس مي دونم سررشته داري خطاها و ايراداتش را كنار بگذار، مي بيني چيز بدرد بخور هم پيدا ميشه .
حالا شما به حرفهای من میگی چرت مشکلی نیست(من به شما و حرف شما اهانت نکردم)

شما مطمئن باش از کل اخبار اون سایت شاید 2 تا سوتی همین الان بگیری اما وقتی یه خبر از اون سایت بیاری بزاری اینجا همه بچه ها راحت 5-6 تا غلط در میارن ازش.خب تفاوت اینجا به وجود میاد که شما اون 4-5 غلطی که نفهمیدی رو به عنوان واقعیت میخونیش میره .مثل یه کتاب که اگر غلط باشه و شما نفهمی باعث میشه غلط هم یاد بگیری.

مطالبی که تو تنیس تاکرز منتشر میشه بالای 95% صحیح و از روی منابع معتبر منتشر میشه و اگر مشکلی هم داشته باشه توسط کاربرها اصلاح میشه.حالا مقایسه کن با اون سایت که خیلی راحت اخبار کذب و مطالب غلط رو پخش میکنه.

همونطور هم که گفتم اون اخباری هم که میگی (اندی) خبر محسوب نمیشن و مطلب هستند که بارها اینجا از این مطالب دیدیم که باز هم ترجمه بوده از منبع معتبر.

در هر صورت ندانسته از کسی و سایتی دفاع نکن .این الان چهارمین یا پنجمین سوتی یا مطلب اشتباه این سایت هستش که تازه هم راه افتاده و نشون میده به جای توجه به صحیح بودن مطالب فقط سعی در پخش اخبار دارند.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: