نمایش پست تنها
قدیمی 06-22-2016, 04:13 PM   #17
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : آغاز پایان فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
من با اینکه طرفدار راجرم اما همیشه سعی کردم واقعیت ها رو ببینم و اولویتم حق باشه.
مطلبی که شما نوشتین خیلی یک طرفه بودش علی جان مثال خوبی زدی از دایی و مسی اما برعکسش بهتر عزیزم بزرگ بودن اسطوره بودن افسانه بودن همش قهرمانی نیست عزیزم دایی 108.9 گل زده اما بهترین؟خیر نواک عملکرد خوبی داشته اما برای بهترین بودن یک فرد باید یک سری فاکتورها رو داشته باشه تا بشه بهترین در تاریخ من قبول دارم نواک یکی از بهترین های تاریخ اما بهترینشون نیست شما میگی راجر در دوره رکود قهرمان میشد خب الان چه دوره ای؟دوره اوج تنیس؟ عزیزم یکطرفه این قدشم خوب نیست نواک خیلی خوبه کی که شک داشته باشه وقتی راجبع راجر حرف میزنی باید بدونی راجبع کسی حرف میزنی که هرجا صحبتش بشه میگن بهترین تاریخ اخلاق رفتار تکنیک هوش تاکتیک همیشه اول بوده شما عزیزانی که میگین راجر طی 4سال اخیر 4 مسترز برده اخ برادر من نگا کن چند تا بازی در گرندا باخته بجز 2013 که مشکل داشت باخت؟2014 نواک که بهترین بود راجر در ویمبلدون برد سال پیش راجر 34 سال داشت دو فینال گرند رسید حالا بنظرت رسیدن به فینال در گرند و فینال پایان فصل و نفر دوم رنکینگ بودن در حالیکه34 سال سن داری استثنایی نیست؟؟؟راجر حتی امسالم استرالیا به نواک باخت که قهرمان شد اپن امریکا 2014 به چیلیچ باخت که قهرمان شد رولند 2015 به استنی باخت که قهرمان شد عملکرد راجر در 34 سالگی در تاریخ تنیس بی سابقه بود چرا چون راجر بخاطر هوشش که به اینجا رسیده اما کی که ندون بدن در کنار مغز مکمل و در مواقع خیلی نزدیک همین باعث میشه راجر ببازه به نواک.

عملکرد نواک بی نظیر بوده من همیشه نواکو با کریس رونالدو شبیه میدونم نواک استعداد راجر نداشته اما با پشتکار تلاش تونسته به اینجا که حقشه برسه حالا میخواد تنیسورای دیگه ضعیف باشن یا قوی.
سعی کنین دو طرفه نگاه کنین ضمنا اینم بگم نواک هروقت تونست رکورد گرند راجر بزنه که احتمالش کم نیست اون موقع اکثریت میگن نواک بهترین تاریخ اما فعلا زود باید چند سالی صبر کرد.
موفق باشین
دراینکه عملکرد راجر استثنایی بوده طی 2 سال اخیر موافقم
اما دوم شدن با اول شدن زمین تا آسمان متفاوته
الان کسی نمیاد بگه سمپراس ادبرگ لندل مکنرو چندبار فینالیست شدن
فقط قهرمانیها را می شمارند
اما شما نگاهی به عنوان تاپیک بندازید
بحث اینه که فدرر در سراشیبی قرار گرفته که دیگه از اون خلاصی نداره
بنظرمن فدرر تقریبا محاله حتی به دستاوردهای پارسالش برسه
و اینه مفهوم آغاز پایان فدرر
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول