نمایش پست تنها
قدیمی 11-28-2010, 10:22 AM   #352
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Post سخنان بازیکنان بعد از بازی

"تاکنون این تورنمنت بسیار بزرگ شده است،رقابت نزدیک است...امروز یکی دیگر از بازی های بزرگ بود.بدیهی است که من مشتاقانه منتظر بازی فردا مقابل رافا هستم"آق راجر گفت.
"من مشتاقانه منتظرم تا برای اولین بار در فینال Barclays ATP) World Tour Finals) مقابل او بازی کنم.من قبلا دوبار در نیمه نهایی حضور داشتم،بنابراین باید برای هر دو نفر ما سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد".رافا خان گفت.
"من فکر کردم نواک یک بازی معقول و مناسب را ارائه دهد.من توانستم او را از بازی خارج کنم،من حجومی بازی کردم،من فکر می کنم این بازی بزرگ بود"راجر گفت.
"او در ابتدای بازی برتر بود،او در اولین لحظه یک بازی باورنکردنی را انجام داد.او سزاوار بود تا برنده شود.او بازیکن برتر امروز بود..به نظر من;او شاید بهترین بازی تنیس در سال 2010 را انجام داد"نوله گفت.
"من کمی در ست دوم خسته شدم،هنگامی که او توانست من را بریک کند من گفتم:خب،برای برگشت به این ست بسیار سخت و دشوار است...حتی وقتی که من در فینال تایبریک 4-1, 3-0 عقب بودم من خوشحال بودم!می گفتم: فقط تلاش کن چرا که همواره شانس برای من وجود دارد"نادال گفت.
"من احتمالا در کل مسابقه بد بازی کردم،اما آره.این تنیس بسیار بزرگ بود.من فکر می کنم هر دوی ما از اول بازی خوب بازی کردیم..من امروز در یک مسابقه بزرگ بازی کردم،آیا این بهترین بازی من بود و من شکست خوردم!من نمیدانم فقط می دانم این بازی بزرگ بود".ماری گفت.
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: