نمایش پست تنها
قدیمی 04-17-2015, 11:26 AM   #17
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2015

خب با باخت فدرر امروز بازی ها ی کم محبوبیت خودشو از دست میده ولی به هر حال نادال و جوکو دیروز واقعا بهتر از بقیه بودند
رافا جنگندگی خودشو داشت و به نظر من خوب بازی کرد و جوکوویچ هم که خب مشخص بود می بره
اما در رابطه با بازی جوکوویچ باید بگم که طرفداران این بازیکن، انقدر به خودتون نازی و بهش افتخار نکنین در این شرایط واقعا با این سن و با این آمادگی که تقریبا هم حریفی هم سن و هم رده خودش نداره، نواک نبره تایتل ها رو پس کی باید ببره.... در واقع وقتی رنگ 2 مرد 33 ساله سوئیسی هست و تقریبا سخت ترین رقیبش هم همین آدمه پس دیگه نباید انتظار کمتر از قهرمانی ازش داشته باشیم و صد البته که این مورد فقط برای نواک نیست و راجر و رافا هم در زمانی که در اون آمادگی بودند و رنک 1 بودند فقط اونا بودند که میبرند گر چه اون زمان هر دوشون برای همدیگه ی رقیب حسابی به شمار می اومدن. و 302 هفته رنگ 1 بودن نشانگر همینه.
همون طور که مشخصه امسال سال نواکه و با 142 هفته رنک1 بودن نباید مغرور بشه. ...اگه همین جوری باشه یعنی دراو های خیلی آسون بهش بخوره و سید 2 مسابقات از راند 2 با تاپ 40 رنکینگ بازی کنه شاید تمام مسترز 1000 تایی ها و کل گرند اسلم ها امسال مال نواک بشه.گر چه غیر ممکنه ولی باید منتظر برگشت رافا شاید توی این تورنمنت شاید نه ولی توی مادرید و رم باشیم و به نظر من راجر امسال توی رولند راجر پارسال نخواهد بود وهمین طور رافا....رولند امسال نشانگر خیلی چیز هاست و به نظر من درصد قهرمانی رافا از مثلا 80% به 65% می رسه.
مشکل راجر هم در این تورنمنت به نظر من این بود که اصلا آماده نبود تا در مسابقه دوم به یکی مثل مونفیلس بخوره و خیلی شل بازی رو شروع و دید که نخیر بازی از اون بازی هاست و تا به خودش جنبید دیگه بازی تموم شد.بکهند ها بد نبود گر چه همه ضربانش با بکهند بود و فوت ورک کمی ضعیف بود که باید روی این خوب کار کنه.
اگر رافا و نوبه سمی به هم بخورن شاید توله بتونه رافا رو راحت بزنه اگه رافا نتونه آمادگی خودشو حفظ کنه
پیش به سوی qf
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: