نمایش پست تنها
قدیمی 08-09-2014, 04:55 AM   #14
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
بزرگوار در مورد پخش آنلاین و اون سایتی که فرمودین من تک تک لینکایی رو که ارائه میده برای پخش بازی رو چک کردم ولی فقط با صفحه زیر روبرو میشم البته من با تبلت هستم

درود بر شما

لینک‌های تماشای مسابقات از طریق اینترنت و کامپیوتر با Flash Player سر و کار دارند. گویا شما از iPad استفاده می‌کنید. بر خلاف ویندوز مایکروسافت، مرورگر محصولات کمپانی Apple همانند آی‌پد، آی‌فون و آی‌پاد از Flash Player کمپانی Adobe استفاده نمی‌کنند و به این خاطر است که تصویر زنده مسابقات ظاهر نمی‌شود.

شما می‌بایست ابتدا به یکی از روش‌های متعدد و ممکن که پرداختن دقیق به آن‌ها از حوصله این بحث خارج است، از iOS App Store به صورت App، یک مرورگر با قابلیت ساپورت Flash Player را روی iPad خود نصب بفرمایید و سپس این سایت پخش زنده مسابقات را با آن مرورگر خاص باز نمایید.

به عنوان نمونه اگر آی‌پد شما JailBreak شده باشد، می‌توانید نسخه پولی Photon Browser و یا Puffin یا iSwifter Browser و حتی Skyfire Browser را نصب کنید. اگر هم آی‌پد شما جیل‌بریک نشده، می‌توانید نسخه مجانی Puffin که امکانات کمتری به نسبت نسخه پولی دارد را نصب بفرمایید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: