نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2014, 12:25 PM   #123
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
ترجیح میدم دیگه چیزی نگم. چون واقعا بعضی از شما ها نمیخواین یک سری چیز ها رو قبول کنید. انگار من گفتم نواک 4000 امتیاز آخر فصل رو بیخیال میشه!!!! گفتم توی هیچکدوم قهرمان نمیشه یا کوارتر یا نیمه نهایی حذف میشه و 4000 امتیاز از دست نمیده کمتر از دست میده. احتمالا بیجینگ و شانگهای رو به بهونه بچش لایی میکشه. البته بستگی به عملکرد رافا هم داره. آقا این نظر منه مخالفی نظر نده. تمام شد رفت. شما برید از رفتن تنیسورتون به دور سوم گرند اسلم خوشحال باشین. به خدا همین کارا رو میکنید آدم از راجر نفرت پیدا میکنه. در ضمن دوست عزیز swiss express بنده اصلا شما رو در حد بحث با خودم نمیدونم. دو تا جمله خارجی مینویسی فکر میکنی خیلی ...........!! با سپاس.
سروش جان
با اینکه قبلاً هم در این مورد صحبت شده، اما باید خودت بهتر از هر کسی بدونی که اینجا یه مکان عمومیه و همه ی افراد آزادن که نظراتشون رو در چارچوب قوانین فوروم بگن و تا زمانی هم که پاشون رو از چارچوب قوانین بیرون نذاشتن کسی هم نمی تونه براشون تعیین که تو نظر بده و تو نده. تو خودت نظرت مخالف نظر ما طرفدارای فدرر بود و اومدی و نظر دادی و ما هم بهت نگفتیم چرا به خودت حق نظر دادن داری یا به قول تو "آقا این نظر منه، مخالفی نظر نده." بلکه بهت گفتیم داری این ادعا رو می کنی، قبول، حالا چه دلایلی واسه ی این ادعات داری؟ که شما بعدش زدی به فاز اینکه من می دونم تا آخر فصل چی می شه و این جرفا. تو اینجا تا هر وقت دلت بخواد می تونی در رد یا تایید هر نظری حرف بزنی، اما این حق رو نداری که بگی اگه نظرتون مخالف نظر منه، نظر ندین. بد نیست در رابطه با نظر مخالف یه بار دیگه امضای من رو بخونی.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
بله ،از یه منظر، شما درست میگی؛ داوکینز بارها و به کرات با ادعاهای غلط و جهل و ایمان و اعتقاد الکی داشتن و تعصب ورزی نسبت به مسائل مختلف من جمله اعتقاد به مذهب و خدای ادیان و غیره مبارزه کرده و جواب طرف مقابلو داده. مناظره های بیشمار و مستند ها و کتابای زیادی هم ازش هست؛نمونش کتاب پندار(توهم) خدا که یه سری الفاظ و صفات زیبا رو به خدای توهم ساخته نسبت داده ،ولی ایا داوکینز میاد به شخصیت روبروش حمله می کنه؟یا اونو به سخره می گیره؟یا مثلا کی شما دیدی داوکینز و هیچنز و هریس(تثلیث نامقدس) دست به یکی کنن و بیان یکی رو مسخره کنن؟؟منظورم به سخره گرفتن و له کردن شخصیت اون طرفه، وگرنه هرگونه مسئله ای که پشتوانه علمی و منطقی نداشته باشه و منجر به توهم(خدا) و جهل و عدم تفکر صحیح و واژه مسخره ای به نام ایمان بشه،باید باهاش برخورد شه ولی نه از این طرقی که در این فروم توسط یه عده اتخاذ میشه...
بله، حرف شما درسته، و مسخره کردن آدم ها کار درستی نیست، من هم مسوول پست های خودمم و تا جایی که شده سعی کردم جواب های محترمانه به دوستان بدم. بدون شک پست هایی هم هستن که خود من توشون به کسی بی احترامی کرده باشم، اما تعدادشون خیلی کمه. در پست هایی هم که به سروش پاسخ دادیم، بیشتر دوستان محتوای حرفش رو نقد کرده بودن و کمتر پستی بود که فقط و فقط به قصد تخریب شخصیت یا مسخره کردن خود فرد باشه. ولی جالبترین قسمت ماجرا اینه که همین دوستی که شما در حمایت از "نظر مخالفش" پست دادی، حاضر به شنیدن (یا در اینجا خوندن) نظر مخالف نیست و رک و راست و بی پروا به کسایی که نظراتشون مخالفشه، داره می گه ساکت، شما حرف نزنید.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: