نمایش پست تنها
قدیمی 06-23-2014, 01:31 PM   #20
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

خب از فرصت استفاده کنیم و نقدی بر فصل چمن داشته باشیم خداروشکر سه روز مرخصی دادن تا دور اولو ببینم برم هرچند خیلی سخته مهمترین تورنمنت فصل برای من نتونم بازیارو ببینم.
از هال شروع میکنم که خدارو شکر راجر تونست قهرمان بشه هر چند این قهرمانی تعیین کننده برای قهرمانی در ویمبلدون نیست و راجر باید خیلی خیلی بهتر باشه اما خب روحیه راجرو کمی بالا میتونه ببره.
انتظارشو داشتم رافا بازی اولو ببازه این برون سبک بازیش جوری که رافا اذیت میشه اونم بازی اول.
اما بریم ویمبلدون:
انصافا یکی از متعادل ترین قرعه های ممکن بودش و باید ببینیم رافا و راجر میتونن برای چهارمین بار در این زمین مقابل هم قرار بگیرن یا خیر که بنظرم اینطور نشه یا رافا یا راجر قبل سمی حذف میشن هر چند امیدوارم اون فرد راجر نباشه ولی اگه برن سمی چه بازی بشه من باید این بازیا رو فقط تجسم کنم دیگه!!!
از اون طرفم هزار درصد اعتقاد دارم نوله میاد فینال و اندی نمیتونه این فشارو که مدافع عنوان قهرمانی رو تحمل کنه و نوله با توجه به شرایطی که داره اعتقاد دارم همونطور که سید اول بنظرم امید اول قهرمانی ( هر چند خودم احساسی و کمی بخاطر گذشته به راجر رای دادم).
بقول دوستمون هر کی جز راجر بیاد فینال و اون طرفم نوله بیاد نوله با فاصله احتمال قهرمانیش بیشتر.
خلاصه لذت ببرین از این بازیا و امیدوارم شایسته ترین فرد (امیدوارم راجر باشه) قهرمان بشه یعنی میشه راجر 18 بگیره؟بقول ندا چرا که نه!!!
با ارزوی تورنمنتی جذاب پرهیجان و دیدنی برای شما عزیزان.
موفق و پیروز باشین
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: