نمایش پست تنها
قدیمی 08-16-2009, 08:30 AM   #302
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammad_joulaei نمایش پست ها
من از محمد عزیز سوالی دارم:

محمد جان راجر2 گرند اسلم یا کلا همشون شانسیه.

اینا هم همین طور؟
اون 21 نیمه نهایی شانسیه؟؟؟؟؟؟
رکورد نامبر وانی پیاپی رو که داره شانسیه؟؟؟؟؟؟
بهترین تنیسور تاریخ هم شانسیه؟؟؟؟؟؟

من نظر خودم به شخصه اینه که راجر عمدا بازیو باخت.
به قول دوستامون که با اندی موری روبرو نشه.
بعدش اگه دوستان بازیو دیده باشن تسونگا مصدوم بود.
و راجر تو ست آخر دو دفه برک کرد این بابا رو و 3 تا مچ پوینت داشت که بهش ثابت کنه میتونم ببرمت.
و به قول Rio عزیز برا یه اسطوره سروینگ فر مچ هیچ کاری نداره مخصوصا که راجر استاد ایس زدنه.
البته طبیعیه که تسونگا الان مث هلو به موری میبازه.

چرا راجر گرند اسلم رو جدی میگیره؟

غیر از اعتبارش توی گرند اسلم فرصت همه نوع اشتباهی هست.(این دلیل عمدشه)ولی مسترز چی؟

یعنی اگه مسترز ها مث گرند اسلم ها 3 سته و ست اخر تای برک نداشت راجر مشکلی نداشت.

راجر این بازیو باخت که با اندی موری بازی نکنه که روحیشو برا یو اس اپن از دست نده.چون من میدونم راجر برا یو اس اپن (گرند اسلم ها) برنامه ویژه ای داره.

موفق باشید
یا علی
دوست عزيزم

تمام حرفات رو قبول دارم.
احساست نسبت به بازي منطقيه.

ولي باخت باخته. كاريش نميشه كرد.

به نظر من راجر باهوش تر از اين حرفاست كه براي يو اس اوپن وا بده. اين باخت هم سياستش بود.

ولي باخت باخته و زيادي از حد نميشه براش دليل و بهان آورد. چون اين دليل و برهان باعث ميشه طرفدارهاي رقباي راجر به جمله گويي هاي ما حساس بشن و حق هم دارند.

دو دليل اصلي بنظر من و احتمالا شما و ساير دوستان در باخت راجر وجود داره:
1) حفظ ريتم كسب امتيازات بخصوص براي سال بعد
2) عدم روبرو شدن با ساير رقبا مثل موراي براي دوري از تكرار بازي و كسب تجربه اونا در برابر راجر روي هاردكورت (كه البته اين دليل ضعيف تره)

ولي باخت باخته. بازم ميگم كه به دل طرفداراي محترم نادال بد نياد.

موضوع آخر اينكه راجر براي شكوندن ركود بينظير و تاريخي پيت (278 هفته نامبر واني) كه اگه اين ركورد رو هم بشكونه برترين و بي چون و چرا ترين تنيسور تمام دوران خواهد بود، نياز به تداوم نامبر واني داره و اين تداوم بدون هوشمندي در بدست آوردن ميانگين نمرات بدست نمياد.

اگه امسال راجر قهرمان ميشد احتمال داشت سال ديگه توي اين تورنمنت امتياز از دست بده (مثل نادال كه امسال امتياز از دست داد!!) ولي چون نيازي به امتيازات بالا نداره و فاصله اش با نفر دوم زياده، احتمالا فكر حفظ ريتم و كسب امتيازات لازم در سال آينده هم هست.

ولي در هر صورت باخت باخته و دفاع اضافي نميشه كرد:282::282::282:

فقط ميشه گفت راجر نامبر وان و اسطوره است.
راجر در عالم تنيس پرستيدنيه!!!! و اينو ثابت كرده.

فرصت بشه جدول مقايسه اي امتيازات قابل كسب تا پايان سال 2009 راجر و نادال رو ميزارم.

ارادتمندم.

سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: