Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری
و نفرات شرکت کننده در دور نیمهپایانی
گروه جهانی و پلیآف گروه جهانی و گروه جهانی II
مسابقات ملّی تنیس Fed Cup 2012 زنان جهان
WORLD GROUP SEMI-FINALS
نبردهای دور نیمهپایانی گروه جهانی
روسـیـه × صربستان
محل برگزاری: Sports Palace “Megasport”, Moscow, روسیه
نوع سطح: خاک رس Red Clay داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court
اعضای تیم روسیه
--------------------
Elena Vesnina
Maria Kirilenko
Svetlana Kuznetsova
Anastasia Pavlyuchenkova
کاپیتان: Shamil TARPISCHEV
اعضای تیم صربستان
---------------------
Ana Ivanovic
Jelena Jankovic
Aleksandra Krunic
Bojana Jovanovski
کاپیتان: Dejan VRANES
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
جمهوریچک × ایــتــالـیــا
محل برگزاری: CEZ Arena, Ostrava, جمهوری چک
نوع سطح: هارد کورت Novacrylic Ultracushion System داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson Tour Davis Cup
اعضای تیم جمهوری چک
-------------------------
Lucie Safarova
Petra Kvitova
Andrea Hlavackova
Lucie Hradecka
کاپیتان: Petr PALA
اعضای تیم ایتالیا
------------------
Francesca Schiavone
Sara Errani
Roberta Vinci
Flavia PENNETTA
کاپیتان: Corrado BARAZZUTTI
====================================
WORLD GROUP PLAY-OFFS
دور پلیآف گروه جهانی
اوکراین × امـریکـا
محل برگزاری: Superior Golf & Spa Resort, Kharkiv, اوکراین
نوع سطح: خاک رس Red Clay روباز
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty
اعضای تیم اوکراین
--------------------
Lesia Tsurenko
Elina Svitolina
Lyudmyla Kichenok
Nadiya Kichenok
کاپیتان: Igor DERNOVSKYI
اعضای تیم امریکا
--------------------
Serena Williams
Christina McHale
Sloane Stephens
Liezel Huber
کاپیتان: Mary Joe Fernandez
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
ژاپــــــــن × بــلــژیــک
محل برگزاری: Ariake Coliseum, Tokyo, ژاپن
نوع سطح: هارد کورت DecoTurf داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Srixon
اعضای تیم ژاپن
------------------
Kimiko Date-Krumm
Ayumi Morita
Rika Fujiwara
Kurumi Nara
کاپیتان: Takeshi MURAKAMI
اعضای تیم بلژیک
--------------------
Tamaryn Hendler
Alison van Uytvanck
Ysaline Bonaventure
An-Sophie Mestach
کاپیتان: Ann DEVRIES
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
اسپــانیـــا × اسلوواکی
محل برگزاری: Club de Tenis Puente Romano, Marbella, اسپانیا
نوع سطح: خاک رس Red Clay روباز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم اسپانیا
---------------------
Lourdes Dominguez-Lino
Silvia Soler-Espinosa
Nuria Llagostera Vives
Arantxa Parra-Santonja
کاپیتان: Arantxa SANCHEZ VICARIO
اعضای تیم اسلوواکی
-----------------------
Dominika Cibulkova
Daniela Hantuchova
Magdalena RYBARIKOVA
Anna Karolina SCHMIEDLOVA
کاپیتان: Matej LIPTAK
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
آلــمــان × استـرالـیـا
محل برگزاری: Porsche Arena, Stuttgart, آلمان
نوع سطح: خاک رس Red Clay داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court
اعضای تیم آلمان
------------------
Angelique Kerber
Julia Goerges
Anna-Lena Groenefeld
Andrea Petkovic
کاپیتان: Barbara RITTNER
اعضای تیم استرالیا
----------------------
Samantha Stosur
Jarmila Gajdosova
Casey Dellacqua
Olivia ROGOWSKA
کاپیتان: David TAYLOR
====================================
WORLD GROUP II PLAY-OFFS
دور پلیآف گروه جهانی II
فرانسه × اسلوونی
محل برگزاری: Palais des Sports, Besancon, فرانسه
نوع سطح: هارد کورت Acrylic داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Babolat VS
اعضای تیم فرانسه
----------------------
Virginie Razzano
Pauline Parmentier
Stephanie Foretz-Gacon
Kristina Mladenovic
کاپیتان: Nicolas ESCUDE
اعضای تیم اسلوونی
----------------------
Polona Hercog
Nastja Kolar
Katarina Srebotnik
Petra RAMPRE
کاپیتان: Maja MATEVZIC
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
سوییس × بلاروس
محل برگزاری: Complexe Sportive des Iles, Yverdon-les-Bains, سوییس
نوع سطح: هارد Rebound Ace داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open Regular Duty
اعضای تیم سوییس
---------------------
Timea Bacsinszky
Stefanie Voegele
Amra Sadikovic
Belinda Bencic
کاپیتان: Heinz GUENTHARDT
اعضای تیم بلاروس
--------------------
Olga Govortsova
Aliaksandra Sasnovich
Darya Kustova
Darya LEBESHEVA
کاپیتان: Alexander SKRYPKO
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
ســـوئـــد × بریتانیای کبیر
محل برگزاری: Borashallen, Boras, سوئد
نوع سطح: هارد Latex-ite داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open
اعضای تیم سوئد
-------------------
Johanna Larsson
Sofia Arvidsson
Hilda MELANDER
Ellen ALLGURIN
کاپیتان: Maria STRANDLUND-TOMSVIK
اعضای تیم بریتانیای کبیر
--------------------------
Elena Baltacha
Anne Keothavong
Laura Robson
Heather Watson
کاپیتان: Judy MURRAY
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
آرژانتیـن × ج.خ.چین
محل برگزاری: Parque Roca, Buenos Aires, آرژانتین
نوع سطح: خاک رس Red Clay روباز
نوع توپ: Head ATP
اعضای تیم آرژانتین
---------------------
Paula Ormaechea
Florencia Molinero
Mailen Auroux
Maria Irigoyen
کاپیتان: Bettina FULCO
اعضای تیم جمهوری خلق چین
--------------------------------
Wang Qiang
Zhou Yi-Miao
Liang Chen
Liu Wan-Ting
کاپیتان: Zhong FU
|