نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2013, 03:55 PM   #10
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها

عجب رویی دارید شماها !!!!!
باو تو 2011 هی میگفتید این چه وضعشه همش ما سمت نوله میوفتیم حالا میگید چرا سمت رافا میوفتین ؟؟؟
آخه ویمبی رو که واستون آسفالت شده راه شیری رو تحویل دادن اما آقاتون به پت پت کردن افتاد !!!!!
میخواید جام رو DHL کنن بره مستقیم دره خونه اربابتون ؟؟ تعارف نکنا ؟؟؟ آبگوشت در خدمت باشیم .
17 تا گرند غارت کردید حالا میگید زمینها بد بوده یا هست ؟؟؟ چی میخواید دیگه ؟؟؟ میخوای تا 50 سالگی هرچی هست به نام آفاتون بزنن ؟؟؟ اصلا اگه زمینها بده چرا آقاتون اعتراض نمیکنه ؟؟؟ چرا همش شرکت میکنه ؟؟؟ مثل نوله و رافا که گفتن دیگه تو خاک آبی بازی نمیکنیم چرا اعتراض نمیکنه ؟؟؟
در مورد 2011 و قبلش که همیشه قرعه سمی ها یجور بود : راجر- نوله، رافا- اندی. چون نوله توی گرندا به نسبت اندی سد محکم تری واسه حذف راجر بود. اینو که دیگه همه میگفتن و اعصابه همه رو خرد کرده بود، حتی چند وقت پیش تو همین سایت خود بچه ها نظرسنجی راجب دست کاری تو قرعه ها انجام دادن و هرکسی نظرشو داد.

راجب ویمبی هم که راجر، رافا، اندی ، سونگا، یرزی همه یه سمت بودن. اگه این بنظرت آسفالته که هیچ!! چون معمولا این بازیکنا 4 دور اول را راحت طی میکنن و بحث راجب قرعه در مورد کوارتر به بعده.

اینم که میگی راجر این همه عنوان گرفته اون دیگه توانایی خودشه برادر. ربطی به حرف من و شما نداره. نظر شخصیه من اینه که از یه زمانی به بعد ATP دشمن راجر شد و دوست نداشت همه عنوانا رو درو کنه و از یه ابزارایی استفاده کرد.

الانم مطمئه باش تو اولین فرصت که امکان حضور راجر، رافا و نوله تو یه سمت جدول باشه این اتفاق میفته! اینا نظر من بود شما هم انقدر حرص نخور.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: