نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2013, 10:09 AM   #5
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdi.A نمایش پست ها
قرعه کشی به صورتی هست که به اندی ماری خیلی خوش می گذره. توی ویمبلدون که قرعه بدی داشت، فدرر و نادال پیش از موعد زحمت رو کم کردند. احتمالا اینجا هم جوکوویچ یهو قبل از نیمه نهایی حذف می شه . ولی بی شوخی همین اولین بازی نواک خیلی نگرانم کرده. ریکارداس برانکی سال 2007 که جوکوویچ برای اولین بار به فینال یو اس اوپن رسید، بدون واگزاری حتی یک ست در شرایطی که جز ده تا بخت قهرمانی هم نبود، قهرمان مسابقات قسمت جوانان شد. کلآ غیر از سرویسش که تعطیله در باقی آیتم ها شرایط خوبی داره. تنوع تکنیکی بالا، بازی خونی و حرکات بی وقفه در زمین. البته تقسیم انرژی خوبی هم نداره و توی رالی ها خیلی زود خودشو به تور نزدیک می کنه که اشتباهه. کلآ برانکی اگر گرند اسلم نبره، این پتانسیل رو داره تا حداقل تا آخر عمرش یه مسترز ببره و اگر هم نواک رو شکست بده واقعا مورد نفرتم واقع نمی شه. تازه براش آرزوی موفقیت هم می کنم.

بین باقی تنیسورهای جوون، جک ساک آمریکایی اگر تو بازی دور دومش بتونه یانوویچ رو ببره با توجه به یک چهارم بسیار گلابی ای که در اون قرار داره ، می تونه شگفتی ساز بشه. خیلی به این جوون امید دارم.
از همین الان بذار خیالت رو راحت کنم ... جوکوویچ راحت 2 تا بیگل میذاره تو کاسش جوکوویچ اگه نخواد این و امثالش رو ببره میخواد جلوی دلپوترو یا ماری چیکار کنه ؟؟؟
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: