Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
وضعیت نتیجهگیری تیمها پس از برگزاری « روز سوم و پایانی » دیدارها
WORLD GROUP SEMI-FINALS
SERBIA *Defeated* CANADA 3-2
Venue: Belgrade Arena, Belgrade, SRB (Clay – Indoor)i
Novak Djokovic (SRB) d. Milos Raonic (CAN) 76(1) 62 62
Janko Tipsarevic (SRB) d. Vasek Pospisil (CAN) 76(3) 62 76(6)i
CZECH REPUBLIC *Defeated* ARGENTINA 3-2
Venue: O2 Arena, Prague, CZE (Hard – Indoor)i
Horacio Zeballos (ARG) d. Lukas Rosol (CZE) 46 76(6) 64
Leonardo Mayer (ARG) d. Jiri Vesely (CZE) 64 64
WORLD GROUP PLAY-OFFS
SPAIN *Defeated* UKRAINE 5-0
Venue: Caja Magica, Madrid, ESP (Clay – Outdoor)i
Marc Lopez (ESP) d. Denys Molchanov (UKR) 63 63
Fernando Verdasco (ESP) d. Vladyslav Manafov (UKR) 62 61
NETHERLANDS *Defeated* AUSTRIA 5-0
Venue: MartiniPlaza, Groningen, NED (Clay – Indoor)i
Jesse Huta Galung (NED) d. Jurgen Melzer (AUT) 36 75 63
Thiemo de Bakker (NED) d. Oliver Marach (AUT) W/O
GREAT BRITAIN *Defeated* CROATIA 4-1
Venue: Stadion Stella Maris, Umag, CRO (Clay – Outdoor)i
Andy Murray (GBR) d. Ivan Dodig (CRO) 64 62 64
Daniel Evans (GBR) d. Mate Pavic (CRO) 64 76(4)i
SWITZERLAND *Defeated* ECUADOR 4-1
Venue: Patinoire du Littoral, Neuchatel, SUI (Hard – Indoor)i
Michael Lammer (SUI) d. Roberto Quiroz (ECU) 63 26 62
Gonzalo Escobar (ECU) d. Marco Chiudinelli (SUI) 60 75
GERMANY *Defeated* BRAZIL 4-1
Venue: Ratiopharm Arena, Ulm/Neu Ulm, GER (Hard – Indoor)i
Daniel Brands (GER) d. Thomaz Bellucci (BRA) 64 62 63
Florian Mayer (GER) d. Rogerio Dutra Silva (BRA) 64 64
AUSTRALIA *Defeated* POLAND 4-1
Venue: Torwar Hall, Warsaw, POL (Clay – Indoor)i
Bernard Tomic (AUS) d. Lukasz Kubot (POL) 64 76(5) 63
Nick Kyrgios (AUS) d. Michal Przysiezny (POL) 4-1 Ret'd
BELGIUM *Defeated* ISRAEL 3-2
Venue: Lotto Arena, Antwerp, BEL (Clay – Indoor)i
Ruben Bemelmans (BEL) d. Dudi Sela (ISR) 75 36 60 64
Steve Darcis (BEL) d. Amir Weintraub (ISR) 62 62 62
JAPAN *Defeated* COLOMBIA 3-2
Venue: Ariake Coliseum, Tokyo, JPN (Hard – Outdoor)i
Kei Nishikori (JPN) d. Santiago Giraldo (COL) 61 62 64
Go Soeda (JPN) d. Alejandro Falla (COL) 46 64 63 63
AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF
DOMINICAN REPUBLIC *Defeated* CHILE 4-1
Venue: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo Este, DOM (Hard – Outdoor)i
Roberto Cid (DOM) d. Nicolas Jarry (CHI) 64 2-2 Ret'd
Christian Garin (CHI) d. Peter Bertran (DOM) 75 75
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF
CHINESE TAIPEI *Defeated* INDONESIA 5-0
Venue: Kaohsiung Yangming Tennis Courts, Kaohsiung City, TPE (Hard – Outdoor)i
Huang Liang-Chi (TPE) d. Christopher Rungkat 26 63 62
Chen Ti (TPE) d. David Susanto (INA) 63 64
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF
SLOVENIA *Defeated* SOUTH AFRICA 4-1
Venue: Park Tivoli, Ljubljana, SLO (Clay – Outdoor)i
Janez Semrajc (SLO) d. Rik de Voest (RSA) 62 64
Nikala Scholtz (RSA) d. Blaz Rola (SLO) 2-3 Ret'd
SLOVAK REPUBLIC *Defeated* SWEDEN 3-2
Venue: Aegon Arena, Bratislava, SVK (Hard – Indoor)i
Markus Eriksson (SWE) d. Andrej Martin (SVK) 67(3) 62 75 64
Lukas Lacko (SVK) d. Isak Arvidsson (SWE) 62 63 63
AMERICAS ZONE GROUP II – THIRD ROUND
VENEZUELA *Leads* EL SALVADOR 2-1
Venue: Federacion Salvadorena de Tenis, Ciudad Merliot, ESA (Hard – Outdoor)i
Rafael Arevalo (ESA) d. David Souto (VEN) 57 63 76(3) 61
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Marcelo Arevalo (ESA) 16 76(4) 62 64
Luis David Martinez/Roberto Maytin (VEN) d. Marcelo Arevalo/Rafael Arevalo (ESA) 76(2) 36 75 26 62
Marcelo Arevalo (ESA) vs. David Souto (VEN) [Pending]i
Rafael Arevalo (ESA) vs. Ricardo Rodriguez (VEN) [Pending]i
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II – THIRD ROUND
NEW ZEALAND *Defeated* PHILIPPINES 3-2
Venue: Plantation Bay Resort & Spa, Lapu-Lapu City, PHI (Clay – Outdoor)i
Ruben Gonzales (PHI) d. Jose Statham (NZL) 76(2) 46 16 75 86
Michael Venus (NZL) d. Treat Huey (PHI) 57 46 63 61 63
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – THIRD ROUND
LATVIA *Defeated* FINLAND 3-2
Venue: Arena Riga, Riga, LAT (Hard – Indoor)i
Ernests Gulbis (LAT) d. Juho Paukku (FIN) 63 64 64
Herkko Pollanen (FIN) d. Martins Podzus (LAT) 64 64
PORTUGAL *Defeated* MOLDOVA 3-2
Venue: Manejul de Atletica Usoara, Chisinau, MDA (Hard – Indoor)i
Radu Albot (MDA) d. Joao Sousa (POR) 36 36 63 64 11-9
Rui Machado (POR) d. Maxim Dubarenco (MDA) 75 61 63
با نتایج به دست آمده، تیم صربستان در خاک کشور خود طی روزهای 15-17 ماه نوامبر 2013 میلادی برای برگزاری مرحله فینال رقابتهای دیویس کاپ در گروه جهانی، میزبان تیم جمهوری چک خواهد بود.
همچنین تیمهای استرالیا، بلژیک، آلمان، بریتانیای کبیر، ژاپن، هلند، اسپانیا و سوییس پس از پیروزی مقابل حریفان در دور پلیآف، همگی برای سال 2014 در گروه جهانی حاضر خواهند بود.
هشت تیم اتریش، برزیل، کلمبیا، کروواسی، اکوادور، اسرائـیـل، لهستان و اوکراین، به عنوان تیمهای بازنده در دور پلیآف گروه جهانی نیز برای سال 2014 در گروههای یک قارهای به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.
|