نمایش پست تنها
قدیمی 05-23-2014, 07:39 PM   #5
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال رولندگاروس 2014

خب قرعه کشی انجام شد ولی من همیشه اعتقاد داشتم فرعه فقط یه کاغذه که تا حد زیادی می تونه غلط انداز باشه...اما خب اگه بخوایم همین «کاغذ» رو بررسی کنیم به طوری کلی می شه این طوری گفت:

1- رافا نادال قرعه ی سختی داره...با توجه به شرایطی که در فصل خاک امسال داشته روی کاغذ قرعه ی آسونی نصیبش نشده...2 تن از افرادی که نادال بهشون باخته سمتش حضور دارن...طبیعتا اینکه قرار باشه نادال یک هشتم به آلماگرو بخوره و یک چهارم هم به فرر، نمی تونه خبر خوشایندی روی کاغذ باشه...جدا از این مسئله در سمی هم به نظر می رسه که اندی ماری یا استن رو پیش رو داشته باشه...2 بازیکنی که نشون دادن می تونن رافا رو به چالش بکشن...استن که بحثش مشخصه، اندی هم هفته ی پیش در رم نشون داد که می تونه خطرناک باشه برای رافا..البته اینا همه روی کاغذه، من اعتقاد دارم رافا بدون دادن ست تا سمی می یاد...90 درصد هم قهرمانه...دلایل خاص خودم رو هم دارم که عنوان می کنم به مرور زمان...

2- جوکوویچ شاید خوشحال ترین فرد این قرعه باشه...نواک تا سمی به جز نیشی یا رائونیچ حریف خاصی رو نمی بینه...در این بین باز به اعتقاد من نیشی می تونه در شرایط طبیعی خطرناک تر باشه به شرطی که شرایط طبیعی باشه...هنوز از میزان آمادگی نیشی بعد از مصدومیتش چیزی مشخص نیست و جدا از این مساله، نیشی ثابت کرده که از لحاظ بدنی شرایط خوبی رو نداره..مشخص نیست حتی اگه در آمادگی کامل هم به سر ببره در شروع رقابت ها، تا رسیدن به یک چهارم چه اتفاقاتی براش می افته...طبیعتا در یک هشتم بازی سنگینی با رائونیچ خواهد داشت و نیشی هم ثابت کرده بدنش نمی تونه شرایط فرسایشی رو تحمل کنه...هر چند نباید فراموش کرد که سونگا هم در یک هشتم ممکنه به جوکو بخوره، ولی خب همه می دونیم که به هیچ وجه از فرم خوبی برخوردار نیست...

3- فدرر هم نباید ناراضی باشه... بردیچ گربه سیاه محسوب می شه ولی خب در خاک اوضاع برای بردیچ تا حدی فرق می کنه...البته همه ی اینا در شرایطیه که فدرر از فرم خودش برخوردار باشه...اگر فدرر، همون بازیکنی باشه که در طول این فصل بوده( رم رو فاکتور می گیریم) به اعتقاد من می تونه تا سمی راحت بالا بیاد...اون جا هم نواک هست و شرایط خاصی که بازی این دو تا داره...راجر، راجر باشه هر چیزی ممکنه در این رقابت ها، هر چیزی...

4- تو خانوما هم بازنده ی بی چون و چرای همه چی ماریاست...به شخصه خیلی امیدوار بودم به ماریا، اما این قرعه ی «رشت» همه چی رو خراب کرد...مصاف با سرنا در یک چهارم بد ترین مساله هست برا ماریا...یه نکته ی جالب هم اینه که سرنا و ونوس ممکنه که در دور سوم به هم بخورن...البته این «ممکنه» یعنی اگر ونوس همت بکنه و تا دور 3 بالا بیاد...اون وقت این جدال دوست داشتنی دوباره شکل می گیره...هر چند به یک ونوس آماده برای جذابیت این بازی نیازه، اما باز هم این اتفاق در صورت وقوع، می تونه یه سری خاطرات رو زنده کنه...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: