نمایش پست تنها
قدیمی 03-08-2012, 06:51 PM   #12
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
با سلام خدمت دوست عزیز زحمت کشمون پاور عزیز و همه دوستان

پاور جان میشه درباره خداحافظی دینارا سافینا بیشتر صحبت کنی که دلیل این کارش چی بوده؟
ممنون
محمد گرامی گویا درد کمر دینارا بعد از عمل جراحی و سپری شدن دوران نقاهت التیام پذیر نبوده و خود دینارا همیشه از اینکه مربیانش همیشه از وضعیت دردش می‌پرسند خیلی کلافه شده بود. برادرش مارات سافین این خبر رو اعلام کرد و گفت که برای خداحافظی رسمی خودش صحبت خواهد کرد. اما چند ماه پیش خود دینارا پس از اصرار دوستان و هوادارانش گفت که هنوز تصمیم جدی برای خداحافظی رسمی نگرفته. الان چند ماهی می‌گذره اما خبری تازه ازش نداریم که بالاخره می‌خواد چه کار کنه.

من که خیلی دوستش دارم و آرزو می‌کنم هر چه زودتر بهبود پیدا کنه و فکر بازنشستگی رو از سرش بیرون کنه.

دینارا شماره یک سابق جهان، تنیس‌باز قدرتمندی هست که به حقش نرسید و واقعاً شایسته بردن گرند اسلم بود. اما متاسفانه در زمانی که سرینا ویلیامز در اوج بود در فینال گرند اسلم آزاد استرالیا بهش باخت.

این هم خبری که عرض می‌کردم:

دینارا سافینا؛ شماره یک سابق زنان و دارنده‌ی مدال نقره
المپیک 2008 در جوانی از دنيای تنيس خداحافظی می‌کند

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: